esys.ir »

آموزش ایسیس

اطلاعات بیشتر

اضافه کردن کالا

your target price


BOM Bill of material
سفارش تامین BOM
برای سفارش قطعات ارجینال از طریق فرم زیر توضیحات و موارد خاص را برای ما ارسال نمایید. برای سهولت، تسریع انجام کار و استعلام قیمت لطفا در فایل اکسل شماره قطعات را به صورت کامل، فوت پرینت قطعات و تعداد آن ها را قید نمایید. می توانید از نمونه BOM ها و فایل الگو استفاده نمایید. • Note PCB هایی که تعداد لایه های آن ها بالا تر از 6 لایه باشند معمولا نیازمند مدل چیدمان لایه ها (Layer Stackup) می باشند.
 • Note برای ساخت PCB هایی که توان مصرفی بالایی دارند و نیازمند جریان کشی بالا هستند، می توان قطر مس را بالا برد. در برد های معمولی قطر مس 35 میکرون می باشد که معروف به 1oz است. تولید برد ها تا 20oz توسط این شرکت قابل اجرا است.
 • Note PCB های تراکم بالا با امکان وجود وایا های کور و مدفون (Blind and Buried)
 • Note PCB ها بر حسب نیاز و کاربرد باید از مواد مناسب ساخته شوند. برای مثال در PCB هایی که احتیاج به از دست دادن دما دارند می توان از جنس آلومینیوم استفاده کرد. برای برد های آنتن می توان از سرامیک و برای بردهای بسیار حساس که ضریب دی الکتریک و ضخامت لایه ها در تطبیق امپدانس تاثیر دارند می توان جنس مواد تشکیل دهنده برد را مطابق نیازمندی ها سفارش داد.
  Note PCB هایی که برای کاردکرد در دماهای بالا تولید می شوند به های تی جی معروف می باشند و معمولا با رنج دمایی مشخص می شوند. TG 180
  Note برد منعطف یا FPC: بردهایی که نیاز به انطاف زیاد دارند و یا ضخامت کمی دارند از تکنولوژی FPC استفاده می نمایند
  Note ریجید - فلکس: PCB هایی که دارای یک بخش قابل انعطاف و یک بخش سخت می باشند.
  Note راجرز: مورد استفاده برای PCB های فرکانس بالا و مخابراتی
  Note تاکونیک: مورد استفاده برای تولید برد های فرکانس بالا، مخابراتی و انواع آنتن ها
  Note با توجه به خواص PCB های سرامیکی می توان از آن ها در تولید فیلتر های آنالوگ دقیق استفاده کرد.
  Note PCB های آلومینیوم به دلیل توان بالای انتقال گرما معمولا برای تولیدات LED به کار می روند.
  Note مواد بسیاری در تولید PCB مورد استفاده قرار می گیرند که مشتریان می توانند نوع مواد مورد درخواست را به همراه جزئیات برد خود ارسال نمایند تا طبق سفارش ایشان تولید شود.

نمونه فایل BOM نمونه فایل خام BOMتامین قطعات الکترونیکی (BOM)

 • با توجه به وجود قطعات کپی و بی کیفیت با قیمت های بسیار پایین در بازار و عدم امکان تشخیص قطعات اصل و کپی، ایسیس این امکان را فراهم آورده است که مشتریان بتوانند به صورت تضمینی قطعات خود را تامین نمایند.
 • تعیین اصالت قطعات معمولا ازشکل ظاهری خود قطعه امکان پذیر نیست. کسانی که یک IC را کپی می کنند معمولا با تمام جزئیات ظاهری این کار را انجام می دهند. بنابراین تشخیص قطعات اصل و کپی معمولا از طریق ظاهر آن ها امکان پذیر نیست. قطعات باید از تامین کننده معتبر خریداری شوند.
 • گاها در بازار ایران دیده می شود که قطعات ارجینال با قیمت بسیار پایین تر از قیمت دلاری آن ها به فروش می رسد. برای مثال قطعه ATmega8A-AU را در نظر بگیرید. با فرض این که این قطعه در سایت Atmel با قیمت 1.6 دلار در تعداد 2000 عدد به فروش برسد و قیمت دلار 3800 تومان باشد، نمی توان این قطعه ارجینال را با قیمت 4000 تومان در ایران به فروش رساند! قیمت خرید آن حدود 6000 تومان است؛ با در نظر گرفتن این که هزینه ی حمل و نقل و سود فروشنده هم باید در آن ها اعمال شود! در این موارد باید به ارجینال بودن قطعات شک کرد.
 • ایسیس با توجه به منابع تامین قطعات مطمئن این تضمین را برای مشتریان فراهم آورده است.
 • قطعات غیر ارجینال می توانند کیفیت محصولات مشتریان را تحت تاثیر قرار دهند. برای مثال عدم کارکرد صحیح ماژول های Sim900 موجود در بازار بعد از مدت نه چندان طولانی گواه بر این مدعاست. از امثال دیگر آن می توان به آی سی های AVR اشاره کرد که دقت ولتاژ رفرنس آن ها دارای خطای بالایی است و همینطور حافظه EEPROM آن ها با چند بار روشن و خاموش کردن به کلی از بین می رود. آی سی های رگولاتور هم به عنوان بخش اصلی و حیاتی سیستم می توانند کل مدار را تهدید کنند برای مثال آی سی AMS1117 که در صورتی که مقادیر به Absolute Rating نزذیک شوند آی سی می سوزد و اتصال کوتاه می شود! و یا طول عمر از دیگر نشانه های غیر ارجینال بودن آن ها است.
 • هر متخصصی که مداری را طراحی کرده و به پیچیدگی های رفع اشکال آن آگاه است، با این موضوع آشناست که عوامل ابهام در رفع عیب هر برد هر چه کمتر باشند عیب یابی سریع تر انجام می شود و زمان کمتری را می سوزاند. حال تصور کنید مدار طراحی شده با قطعات کپی مونتاژ شود و یک عامل ابهام اصلی را به طراحی شما اضافه کند. حال تصور کنید در صورتی که شما به دنبال رفع ایراد در مدار خود هستید، این ایراد از قطعات ناشی شود.
 • پیشنهاد ما این است که حداقل برای نمونه سازی و تست بردها از قطعات ارجینال استفاده نمایید تا کمتر شاهد شکست خوردن پروژه ها به دلیل زمان بر بودن و هزینه بر بودن باشیم.
 • بنابراین وجود یک منبع معتبر تامین قطعه می تواند کمک شایانی به طراحی و عیب یابی متخصصان نماید.


  Brands


کلید واژه ها

لیست قطعات - قطعه الکترونیکی - خرید پارت نامبر - تامین قطعات خاص - خرید برد امبدد - خرید برد آرم - خرید قطعه SMD - خرید و مونتاژ پکیج BGA - قطعه دیپ - قطعه نظامی - سفارش قطعه از خارج - سفارش لیست قطعات - لیست قطعات مدار چاپی - سفارش خرید خارج - سفارش لیست BOM - Bill of Material - فایل اکسل قطعات برد - سفارش کلی قطعات - تامین اجزای مدار - قطعه کمیاب الکترونیکی - بهترین سایت خرید قطعه الکترونیکی - خرید عمده برد - تامین قطعات الکترونیکی - قطعه اصل - خرید جنس اورجینال - آی سی ارجینال - خرد آی سی دقیق - خرید تضمینی برد - سفارش خارج آی سی - سفارش اینترنتی قطعات الکترونیکی - خرید قطعه دیجی کی - خرید از digikey - خرید خارج - خرید تجهیزات الکترونیکی - خرید Element14 - خرید قطعه از Mouser - خرید از فروشگاه خارجی - خرید بردهای Arduino - خرید بردهای خاص - خرید ماژول الکترونیکی - خرید رسپبری پای - برد صنعتی - برد کنترلی آرم - برد سیستم عامل دار - ماژول الکترونیکی - مینی کامپیوتر صنعتی - برد میکروکنترلر - برد آردوینو - خرید بیگل بن بلک - برد فرندلی آرم - نماینده فرندلی آرم - تامین السیدی - برد تجهیزات پزشکی - برد السیدی دار - برد مدار چاپی - برد دیسکاوری - برد اینترنت اشیا - خرید بورد آموزشی

 آدرس: تهران - بلوار سعادت آباد - خیابان 34 غربی - پلاک 76 - طبقه 3 - واحد 33
 
تلفن:
 • 88563210 - 021
 • 88633449 - 021
 • 88963982 - 021
 • 86127053 - 021
 
فکس: 89779558 - 021

 ایمیل: info@esys.ir
ایسیس ارائه دهنده خدمات تولید محصولات الکترونیک
مشاوره و پیشنهاد محصول
ارائه مشاوره تخصصی از خدمات ایسیس می باشد که مشتریان را در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه های تولید محصول یاری می کند.
طراحی و سفارشی سازی
طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس یا کاور از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.
خدمات سفارش خارج
ایسیس با دسترسی بسیار گسترده به بازارهای الکترونیک (تخصصی) جهانی، می تواند تمام نیازهای مشتریان را برطرف سازد.
تولید نمونه و انبوه محصول
ایسیس با دسترسی به کارخانه های تولید PCB و مونتاژ، می تواند پروژه های مشتریان را با کیفیت بسیار بالا، تولید نماید. شایان ذکر است که تمام مراحل تولید توسط ایسیس کنترل می شود.
ایسیس خدمات کاملی در زمینه طراحی و تولید سیستم های امبد و الکترونیک ارائه میدهد. با استفاده از خدمات ایسیس سختی پروسه تولید را به ما بسپارید و از تولید محصول خود لذت ببرید.