esys.ir »

آموزش ایسیس

اطلاعات بیشتر

اضافه کردن کالا

your target price
PCBA PCB Assembly service
سفارش خدمات مونتاژ

سفارش مونتاژ در ایسیس به صورت خدمات ترنکی (Turnkey) انجام می شود. به این معنی که تولید PCB، تامین قطعات و مونتاژ قطعات همراه با هم قابل اجرا می باشد.

از آنجایی که تضمین کیفیت در ایسیس امری بدیهی است، پروسه مونتاژ به تنهایی قابل اجرا نمی باشد. چراکه محصول خروجی باید قابل تست باشد و در صورت عدم کارکرد صحیح برد، مشکل می تواند از کیفیت چاپ PCB، کیفیت قطعات و کیفیت مونتاژ باشد. بنابراین ایسیس با نظارت بر این سه مورد می تواند کیفیت نهایی را کنترل نماید. اما در صورتی که هر کدام از این سه مورد به ایسیس واگذار نشود، امکان ارائه خدمات مونتاژ وجود نخواهد داشت
 • Note PCB هایی که تعداد لایه های آن ها بالا تر از 6 لایه باشند معمولا نیازمند مدل چیدمان لایه ها (Layer Stackup) می باشند.
 • Note برای ساخت PCB هایی که توان مصرفی بالایی دارند و نیازمند جریان کشی بالا هستند، می توان قطر مس را بالا برد. در برد های معمولی قطر مس 35 میکرون می باشد که معروف به 1oz است. تولید برد ها تا 20oz توسط این شرکت قابل اجرا است.
 • Note PCB های تراکم بالا با امکان وجود وایا های کور و مدفون (Blind and Buried)
 • Note PCB ها بر حسب نیاز و کاربرد باید از مواد مناسب ساخته شوند. برای مثال در PCB هایی که احتیاج به از دست دادن دما دارند می توان از جنس آلومینیوم استفاده کرد. برای برد های آنتن می توان از سرامیک و برای بردهای بسیار حساس که ضریب دی الکتریک و ضخامت لایه ها در تطبیق امپدانس تاثیر دارند می توان جنس مواد تشکیل دهنده برد را مطابق نیازمندی ها سفارش داد.
  Note PCB هایی که برای کاردکرد در دماهای بالا تولید می شوند به های تی جی معروف می باشند و معمولا با رنج دمایی مشخص می شوند. TG 180
  Note برد منعطف یا FPC: بردهایی که نیاز به انطاف زیاد دارند و یا ضخامت کمی دارند از تکنولوژی FPC استفاده می نمایند
  Note ریجید - فلکس: PCB هایی که دارای یک بخش قابل انعطاف و یک بخش سخت می باشند.
  Note راجرز: مورد استفاده برای PCB های فرکانس بالا و مخابراتی
  Note تاکونیک: مورد استفاده برای تولید برد های فرکانس بالا، مخابراتی و انواع آنتن ها
  Note با توجه به خواص PCB های سرامیکی می توان از آن ها در تولید فیلتر های آنالوگ دقیق استفاده کرد.
  Note PCB های آلومینیوم به دلیل توان بالای انتقال گرما معمولا برای تولیدات LED به کار می روند.
  Note مواد بسیاری در تولید PCB مورد استفاده قرار می گیرند که مشتریان می توانند نوع مواد مورد درخواست را به همراه جزئیات برد خود ارسال نمایند تا طبق سفارش ایشان تولید شود.


Pick and place manual using altium designer

مونتاژ مدار چاپی

 • - ایسیس کیفیتی ضمانت شده برای خدمات مونتاژ و PCBA ارائه می دهد لذا برای مونتاژ مدار چاپی در صورتی توسط ایسیس انجام می گیرد که علاوه بر چاپ مدار چاپی، تامین قطعات را خود ایسیس انجام دهد. قطعات و تراشه ها به صورت ارجینال تامین می گردد تا عملکرد مورد انتظار مطابق با دیتاشیت داشته باشند.
 • - با توجه به سرعت بالای مونتاژ قطعات SMD توصیه می شود در حین طراحی از قطعات SMD استفاده شود - مگر در موارد استفاده از کانکتور ها و قطعاتی که استحکام آن ها اهمیت دارد.- که هم ارزان تر هستند و هم به سرعت قابل مونتاژ می باشند. قطعات تروهل (Trough Hole) یا به اصطلاح مرسوم در ایران DIP سرعت مونتاژ SMD را پایین می آورد.
 • - برای مونتاژ ماشینی برد نیاز به فایل Pick and Place می باشد. چگونگی تهیه این فایل در وبسایت www.esys.ir موجود است.
 • - استاندارد IPC-A-610 به اسمبلی الکترونیک (Acceptability of Electronic Assemblies) است که در 3 کلاس از عمومی تا محصولات با عملکرد عالی دسته بندی می شوند .
 • - اگر از تراشه هایی با پکیج BGA در دوطرف برد استفاده می کنید، توصیه می شود که این تراشه ها روی هم دیگر قرار نگیرند. اینکار تعمیرات BGA را خیلی مشکل می کند. به علاوه، در این حالت فرایند تست x-ray، سخت می شود.
  High Density Interconnection HDI
 • - توصیه می گردد قطعات BGA درسطح بالای برد مدار چاپی، جای بگیرند. و همچنین در مرکز برد قرار نگیرند تا از اتصالات لحیمی بر اثر وزن برد و تراشه جلوگیری شود.
  High Density Interconnection HDI
 • - در طرح مدار چاپی از بکار بردن وایای درون پد اجتناب کنید. وجود وایای درون پد باعث می شود، لحیم مونتاژ قطعه به درون وایا نفوذ کند و قطعات به درستی نصب نگردند.
  High Density Interconnection HDI
  در این مورد توصیه می شود مطابق شکل زیر عمل شود:
  High Density Interconnection HDI
 • - پلاریته قطعات را برای راحت تر نمودن فرایند تست و مونتاژ مشخص نمایید.
 • - در مونتاژ ماشینی برای نگهداری برد از لبه ها استفاده می شود لذا نیاز است که در طراحی مدار چاپی، در یک فاصله 3 میلیمتری از لبه برد قطعه ای جایگذاری نگردد و یا از روش پنلایز برای مونتاژ ماشینی استفاده شود.
 • - فوت پرینت طراحی شده در مدار چاپی باید کاملا مطابق با پکیچ قطعه مورد نظر باشد. اندازه، شکل و فاصله ها باید مطابق با دیتاشیت ارائه شده برای قطعه باشد تا مشکلاتی نظیر نواحیی فاقد لحیم و کمبود لحیم پیش نیاید.
  High Density Interconnection HDI

  • High Density Interconnection HDI

کلید واژه ها

خدمات مونتاژ ماشینی - سفارش اسمبلی برد - اسمبل کردن برد - خدمات مونتاژ PCBA - مونتاژ ماشینی - مونتاژ با تست کیفیت - استعلام قیمت مونتاژ - مونتاژ برد - مونتاژ قطعه SMD - شابلون مونتاژ - ساخت شابلون برد - ساخت استنسیل مونتاژ - ساخت استنسیل لیزری - استنسیلSMT - استنسیل برد مدار چاپی - قالب آلومینیومی استنسیل - فایل Gerber Paste - استنسیل های لحیم کاری - بهترین مونتاژ - سفارش مونتاژ در چین - مونتاژ BGA - لحیم کاری برد - نصب آی سی روی برد - استاندارد IPC مونتاژ - استاندارد RoHS - مونتاژ بردهای الکترونیکی - قیمت مونتاژ smd - مونتاژ DIP - دمونتاژ برد الکترونیکی - سفارش مونتاژ برد - مونتاژ smd با دستگاه - دستگاه مونتاژ برد الکترونیکی - تولید و مونتاژ برد - دستگاه مونتاژ اتوماتیک - مونتاژ تمام اتوماتیک انواع قطعات اس ام دی - هزینه مونتاژ برد - لحیم کاری کوره - لحیم کاری بسته‌های BGA - وان قلع - منتاژ برد - مونتاژ تخصصی الکترونیک - مونتاژ IC - PCB Assembly

 آدرس: تهران - بلوار سعادت آباد - خیابان 34 غربی - پلاک 76 - طبقه 3 - واحد 33
 
تلفن:
 • 88563210 - 021
 • 88633449 - 021
 • 88963982 - 021
 • 86127053 - 021
 
فکس: 89779558 - 021

 ایمیل: info@esys.ir
ایسیس ارائه دهنده خدمات تولید محصولات الکترونیک
مشاوره و پیشنهاد محصول
ارائه مشاوره تخصصی از خدمات ایسیس می باشد که مشتریان را در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه های تولید محصول یاری می کند.
طراحی و سفارشی سازی
طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس یا کاور از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.
خدمات سفارش خارج
ایسیس با دسترسی بسیار گسترده به بازارهای الکترونیک (تخصصی) جهانی، می تواند تمام نیازهای مشتریان را برطرف سازد.
تولید نمونه و انبوه محصول
ایسیس با دسترسی به کارخانه های تولید PCB و مونتاژ، می تواند پروژه های مشتریان را با کیفیت بسیار بالا، تولید نماید. شایان ذکر است که تمام مراحل تولید توسط ایسیس کنترل می شود.
ایسیس خدمات کاملی در زمینه طراحی و تولید سیستم های امبد و الکترونیک ارائه میدهد. با استفاده از خدمات ایسیس سختی پروسه تولید را به ما بسپارید و از تولید محصول خود لذت ببرید.