esys.ir »

آموزش ایسیس


Esys Tree

ایسیس از سال 1386 فعالیت خود را بر روی برد های مبتنی بر ARM آغاز نمود و تاکنون بر اساس توسعه دانش فعالیت نموده است.

ایسیس در ابتدا اقدام به آموزش کرد سپس دانش تئوری را به عمل تبدیل نمود و آن را به شکل کاربردی وارد صنعت کرد. اکنون تجربه به دست آمده ایسیس در خدمت تولید کنندگان داخلی قرار گرفته است تا بتوانند با بهترین کیفیت، کمترین زمان، هزینه متناسب و ریسک بسیار پایین محصولات خود را تولید نمایند.

راه حل هایی (Solution) که در زمینه امبدد به دست می آیند، از تلفیق شدن گرایش های مختلف می باشد. نرم افزار، سخت افزار و میان افزار از بخش های یک سیستم نهفته است؛ اما مهم ترین قسمت، جایی است که این تخصص ها به هم پیوند می خورند و یک سیستم امبدد را می سازند.

تخصص ایسیس ارائه راهکار در زمینه سیستم های نهفته می باشد
و تخصص تمام بخش های آن در ایسیس موجود می باشد.

Esys Solution

ایسیس از واژه امبدد سیستم گرفته شده است. در واقع Embedded Systems به اختصار «esys» نامیده می شود. امبدد سیستم را در زبان فارسی به صورت های مختلفی ترجمه کرده اند. «سامانه های توکار»، «سامانه های نهفته» و «سامانه های تعبیه شده» از آن جمله است.

ریسک های تولید


 • وجود قطعات بی کیفیت و عموما غیر ارجینال در بازار داخل
 • تولید PCB با کیفیت پایین و فاقد استاندارد
 • مونتاژ با کیفیت پایین و نیاز به پروسه های کنترل کیفیت زمان بر
 • عدم تمرکز در کارها و مسئولیت ها
 • عدم مسئولیت پذیری افرادی که در پروسه تولید نقش دارند
 • عدم وجود امکانات و ماشین آلات به روز جهت تولید بردهای تخصصی

راه حل های پیشنهادی


 • ایسیس با تضمین کیفیت محصولات را به کارفرما ارائه می نماید و در صورتی که در هر بخش از پروسه تولید، کوتاهی صورت گرفته باشد، بدون قید و شرط آن را برطرف نموده و همواره برای خدمات، پشتیبان و همراه مشتری خواهد بود.
 • ایسیس تامین قطعات را تضمین می نماید و در صورتی وقوع هرگونه مشکلی در کارکرد قطعات ارجینال تامین شده توسط این شرکت، پاسخگو خواهد بود.
 • از آنجایی که تمام پروسه های تولید (اعم از تولید PCB ، تامین قطعات، مونتاژ و تست کامل) به ایسیس واگذار می شود، طرف حساب مشتریان فقط ایسیس می باشد و تمام مسئولیت آن – به جز طراحی، در صورتی که در ایسیس انجام نشده باشد – به عهده ایسیس می باشد و در برابر آن پاسخگو است.
 • تمام PCB های تولید شده توسط ایسیس دارای تست کیفیت و تست الکتریکال می باشند و کمترین ریسک را برای مشتریان ایجاد می کنند. PCB های تولید شده نیز مانند قطعات دارای تضمین کیفیت تولید می باشد.
 • PCBهایی که در سفارش Turnkey ساخته می شوند دارای تست الکتریکال و AOI هستند. قطعات حساس، اعم از آی سی ها و خازن و مقاومت های دقیق، کانکتورهای حساس و دیگر قطعاتی که از طرف کارفرما با شماره قطعه دقیق ارائه شوند ارجینال تامین خواهند شد و قطعات معمول اعم از خازن و مقاومت های معمول، کانکتورهای معمول و ... از موجودی معمول بازار چین استفاده می شود. پس از پایان پروسه مونتاژ، بردها تست AOI خواهد شد و در صورت وجود آی سی های BGA تست X-Ray نیز قابل انجام خواهد بود.
 • خدمات مونتاژ در ایسیس به صورت Turnkey انجام می شود یعنی مونتاژ با شرط سفارش PCB و تامین قطعات (BOM) انجام می پذیرد. خدمات مونتاژ در به دلیل زیر ساخت کاملا مکانیزه دارای کیفیت بسیار بالا می باشد. محصول مونتاژ شده دارای تست کیفیت است و در صورتی که مشتریان خواستار روند تست مکتوب باشند (Test Plan) پروسه تست انجام می شود و کالا به صورت 100% سالم تحویل مشتری می گردد.
Esys Vision and Mission

خدمات ایسیس

1

مشاوره و پیشنهاد محصول

امروزه با توجه به فراوانی بردهای مبتنی بر ARM و سازندگان متنوع آن، انتخاب محصول بسیار سخت تر شده است. انتخاب محصولات بی کیفیت و ارزان ممکن است در نگاه اول به صرفه به نظر برسد اما بعد از ورود به کار و یا حتی در تولید انبوه می تواند خسارات سنگینی ایجاد کند. پیشنهاد محصولی که هم مولفه قیمت و هم کارایی در آن لحاظ شده است، تخصص ماست.

2

طراحی و سفارشی سازی

طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.

در صورتی که مشتریان نیاز به طراحی کل و یا بخشی از پروژه خود داشته باشند، ایسیس همراه ایشان بوده و مشکلات حین طراحی و انجام پروژه های مشتریان را برطرف می سازد.

3

سفارش چاپ پی سی بی

چاپ PCB در ایسیس در کارخانه های خارج از کشور صورت می گیرد. به دلیل وجود دستگاه های ٪100 مکانیزه و برنامه های تولید و نمونه سازی، هزینه های نمونه سازی بردها تا حد امکان کاهش یافته و کیفیت همواره در سطح قابل قبولی قرار خواهد داشت. تمام سفارش های PCB حداقل استاندارد IPC Class II دارد و ایسیس همواره کیفیت را ملاک اصلی خدمات خود می داند. جهت سفارش PCB و محاسبه آنلاین قیمت مدار چاپی می توانید به بخش سفارش PCB مراجعه نمایید.

4

خدمات سفارش خارج

ایسیس با دسترسی بسیار گسترده به بازارهای الکترونیک (تخصصی) جهانی، می تواند عمده نیاز های مشتریان را برطرف سازد. تامین قطعات الکترونیکی ارجینال و با کیفیت و نیز تضمین کیفیت قطعات از دیگر توانایی های شاخص ایسیس می باشد. قطعاتی که با نام ارجینال از ایسیس تامین شود، دارای تضمین کیفیت بوده و ایسیس در صورت بروز هرگونه مشکل و یا ابهامی پاسخگو است. برای سفارش کالا و تامین کالاهای خاص به بخش سفارش خارج مراجعه نمایید.

5

خدمات ساخت استنسیل

ساخت شابلون های مونتاژ SMD از نیازمندی های اصلی مونتاژ SMT می باشد. استنسیل های ارائه شده توسط ایسیس از جنس استیل با برش های لیزری است که با دقت بالا و در ضخامت های مختلف قابل تولید می باشد. با توجه به جنس استیل به کار رفته در استنسیل ها، عمر مفید آن ها بالا بوده و می توان از آن برای مونتاژ تعداد زیادی برد استفاده نمود. جهت سفارش آنلاین استنسیل و محاسبه آنلاین قیمت می توانید به بخش سفارش استنسیل مراجعه نمایید.

6

ساخت نمونه و تولید انبوه محصول

ایسیس با دسترسی به کارخانه های تولید PCB و مونتاژ در خارج از کشور، می تواند پروژه های مشتریان را با کیفیت بسیار بالا تولید نماید. شایان ذکر است که تمام مراحل تولید توسط ایسیس کنترل می شود و مشتریان نیز در جریان تولید به طور کامل قرار می گیرند. پس از تولید، در صورتی که مشتریان برای محصول خود روند تست آماده کرده باشند، می توانند محصول خود را تست شده تحویل گیرند.

Esys Mass Production