esys.ir »

آموزش ایسیس


ایسیس

شرکت پردازش سبز هونام از سال 1386 فعالیت خود را بر روی برد های مبتنی بر ARM آغاز نمود و تا سال 1390 بر اساس توسعه دانش فعالیت نموده است. از سال 1390 با برند ایسیس (esys) به طور گسترده فعالیت خود را آغاز کرد که خط مشی آن در رزومه مشخص است.

 

Embedded Systemراه حل هایی (Solution) که در زمینه ی امبدد به دست می آیند، از تلفیق گرایش های مختلف می باشد. نرم افزار، سخت افزار و میان افزاراز بخش های یک سیستم نهفته است؛ اما مهم ترین قسمت جایی است که این تخصص ها به هم پیوند می خورند که یک سیستم امبدد را می سازد. تخصص ایسیس ارائه ی راهکار در زمینه ی سیستم های نهفته می باشد و تخصص تمام بخش های آن در ایسیس موجود می باشد.

 

ایسیس از لغت امبدد سیستم گرفته شده است و در واقع Embedded Systems  به اختصار esys نامیده شده است. امبدد سیستم را در فارسی به صورت های مختلفی ترجمه کرده اند. "سامانه توکار"، "سامانه نهفته" و  "سامانه تعبیه شده" از آن جمله است.

ایسیس در ابتدا اقدام به آموزش کرد و کم کم دانش تئوری را به عمل تبدیل نموده و آن را به شکل کاربردی در صنعت وارد کرده است. اکنون تجربه ی به دست آمده در ایسیس در خدمت تولید کنندگان داخلی قرار گرفته است تا بتوانند با بهترین کیفیت، کمترین زمان، با هزینه متناسب و ریسک بسیار پایین محصولات خود را تولید نمایند.

تولید محصولات الکترونیکی به دلایل زیر ممکن است برای تولید کننده ریسک ایجاد نماید:

 • وجود قطعات بی کیفیت و عموما غیر ارجینال در بازار داخل
 • تولید PCB با قیمت های بالا و کیفیت پایین
 • مونتاژ با قیمت های بسیار بالا که باعث افزایش قیمت نهایی محصول می شود.
 • عدم تمرکر کارها و مسئولیت ها
 • عدم مسئولیت پذیری افرادی که در پروسه تولید نقش دارند.

ایسیس اقدام به رفع موانع بالا نموده است و به ترتیب توضیحاتی شامل پیرامون موارد فوق مطرح می سازد:

 • ایسیس تامین قطعات را تضمین می نماید و در صورتی که هرگونه مشکلی در کارکرد قطعات ارجینال تامین شده توسط این شرکت به وجود آمد، پاسخگو خواهد بود.
 • تمام PCB های تولید شده توسط ایسیس دارای تست کیفیت و تست الکتریکال می باشند و کمترین ریسک را برای مشتریان ایجاد می کنند. PCB های تولید شده نیز مانند قطعات دارای تضمین کیفیت تولید می باشد و ایسیس تماما پاسخگو می باشد.
 • خدمات مونتاژ در ایسیس با شرط سفارش PCB و تامین قطعات (BOM) انجام می پذیرد. خدمات مونتاژ در این شرکت به دلیل زیر ساخت کاملا مکانیزه دارای کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار پایین می باشد. محصول مونتاژ شده دارای تست کیفیت می باشد و در صورتی که مشتریان دارای روند تست مکتوب باشند (Test Plan) پروسه تست انجام می شود و کالا به صورت 100% سالم تحویل مشتری می گردد.
 • از آنجایی که تمام پروسه های تولید (اعم از تولید PCB ، تامین قطعات، مونتاژ و تست کامل) به ایسیس واگذار می شود، طرف حساب مشتریان فقط ایسیس می باشد و تمام مسئولیت آن – به جز طراحی، در صورتی که در ایسیس انجام نشده باشد – به عهده ایسیس می باشد و در برابر آن پاسخگو است.
 • ایسیس با تضمین کیفیت محصولات را به مشتری ارائه می نماید و در صورتی که در هر بخش از پروسه تولید، کوتاهی صورت گرفته باشد، بدون قید و شرط آن را برطرف نموده و همواره برای خدمات، پشتیبان و همراه مشتری خواهد بود.

 

خدمات ایسیس به شرح زیر است:

مشاوره و پیشنهاد محصول

ارائه مشاوره تخصصی از خدمات ایسیس می باشد که مشتریان را در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه های تولید محصول یاری می کند.

امروزه با توجه به فراوانی بردهای مبتنی بر ARM و همینطور سازندگان متنوع، انتخاب محصول بسیار مهم است. انتخاب محصولات بی کیفیت و ارزان ممکن است در نگاه اول به صرفه به نظر برسد اما بعد از ورود به کار و یا حتی در تولید انبوه می تواند خسارات سنگینی ایجاد کند. پیشنهاد محصولی که هم مولفه ی قیمت و هم کارایی در آن لحاظ شده است، تخصص ماست.

تست انواع بردهای مختلف هم از بابت کیفیت و هم از بابت جوابگویی به کار، عملا برای تمام تولید کنندگان ممکن نیست. همینطور آشنایی با تمام محصولات موجود در بازار و به روز بودن مسئله ی مهم دیگری است که حائز اهمیت است. ایسیس با توجه به فعالیت تخصصی در این زمینه  و نیز تجربه ی کافی و عملی در مورد بیشتر بردهای الکترونیکی موجود، می تواند مشاور بسیار کارآمدی هم برای انتخاب محصول و هم در زمینه تولید محصول باشد.

 

طراحی و سفارشی سازی

طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس یا کاور از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.

در صورتی که مشتریان نیاز به طراحی کل و یا بخشی از پروژه داشته باشند، ایسیس همراه ایشان بوده و مشکلات حین طراحی و انجام پروژه های مشتریان را برطرف می سازد.

 

خدمات سفارش خارج

ایسیس با دسترسی بسیار گسترده به بازارهای الکترونیک (تخصصی) جهانی، می تواند تمام نیاز های مشتریان را برطرف سازد.

تامین قطعات الکترونیکی ارجینال و با کیفیت و نیز تضمین کیفیت قطعات از دیگر توانایی های شاخص ایسیس می باشد. قطعاتی که با نام ارجینال از ایسیس تامین شود، دارای تضمین کیفیت می باشد و ایسیس در صورت بروز هرگونه مشکل و یا ابهامی پاسخگو است. برای سفارش کالا از خارج از کشور و تامین کالاهای خاص به بخش سفارش خارج مراجعه نمایید.

سفارش چاپ پی سی بی

چاپ PCB در ایسیس در کارخانه های خارج از کشور صورت می گیرد. به دلیل وجود دستگاه های 100% مکانیزه و انبوهی سفارشات، قیمت تولیدات بسیار پایین می باشد. پایین بودن قیمت به هیچ وجه به دلیل کاهش کیفیت نبوده و همواره ایسیس کیفیت را ملاک اصلی خدمات خود می داند. برای سفارش آنلاین PCB و محاسبه ی آنلاین قیمت مدار چاپی می توانید به بخش سفارش PCB مراجعه نمایید.

Production

تولید نمونه و انبوه محصول

ایسیس با دسترسی به کارخانه های تولید PCB و مونتاژ، می تواند پروژه های مشتریان را با کیفیت بسیار بالا، تولید نماید. شایان ذکر است که تمام مراحل تولید توسط ایسیس کنترل می شود و مشتریان نیز در جریان تولید به طور کامل قرار می گیرند. پس از تولید، در صورتی که مشتریان برای محصول خود روند تست آماده کرده باشند، می توانند محصول خود را تست شده تحویل گیرند.

ایسیس خدمات کاملی در زمینه سیستم های امبد و الکترونیک ارائه میدهد. با استفاده از خدمات ایسیس سختی پروسه تولید را به ما بسپارید و از تولید محصول خود لذت ببرید.

 آدرس: تهران - بلوار سعادت آباد - خیابان 34 غربی - پلاک 76 - طبقه 3 - واحد 33
 
تلفن:
 • 88563210 - 021
 • 88633449 - 021
 • 88963982 - 021
 • 86127053 - 021
 
فکس: 89779558 - 021

 ایمیل: info@esys.ir
ایسیس ارائه دهنده خدمات تولید محصولات الکترونیک
مشاوره و پیشنهاد محصول
ارائه مشاوره تخصصی از خدمات ایسیس می باشد که مشتریان را در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه های تولید محصول یاری می کند.
طراحی و سفارشی سازی
طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس یا کاور از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.
خدمات سفارش خارج
ایسیس با دسترسی بسیار گسترده به بازارهای الکترونیک (تخصصی) جهانی، می تواند تمام نیازهای مشتریان را برطرف سازد.
تولید نمونه و انبوه محصول
ایسیس با دسترسی به کارخانه های تولید PCB و مونتاژ، می تواند پروژه های مشتریان را با کیفیت بسیار بالا، تولید نماید. شایان ذکر است که تمام مراحل تولید توسط ایسیس کنترل می شود.
ایسیس خدمات کاملی در زمینه طراحی و تولید سیستم های امبد و الکترونیک ارائه میدهد. با استفاده از خدمات ایسیس سختی پروسه تولید را به ما بسپارید و از تولید محصول خود لذت ببرید.