esys.ir »

آموزش ایسیس


آموزش ساخت فایل گربر
 • آموزش ساخت فایل گربر با نرم افزار آلتیوم Altium
  نرم افزار آلتیوم دیزاینر یکی از محبوب ترین نرم افزارهای طراحی مدار چاپی است که ابزارهای بسیاری را برای یک طراحی کامل و جامع ارائه نموده است. به طوریکه در ایران بیشتر طراحان ومهندسان از این نرم افزار استفاده می کنند. در این آموزش به نحوه ایجاد فایل گربر توسط این نرم افزار پرداخته شده تا طرح نهایی راحت تر توسط سازندگان مدار چاپی قابل استفاده باشد.

 • آموزش ساخت فایل گربر با نرم افزار پروتئوس
  معمولا برای تولید مدار چاپی، کارخانه های سازنده از یک فرمت مشترک به نام گربر استفاده می کنند. نرم افزار پروتئوس نیز به عنوان یکی از نرم افزارهای طراحی PCB ، توانایی تولید چنین فایلهایی را دارد که در این آموزش به آن پرداخته شده است. • آموزش ساخت فایل گربر با نرم افزار ایگل Eagle
  نرم افزار ایگل Eagle یکی از محبوبترین نرم افزارهای طراحی مدار چاپی است. از آنجا که فایلهای نرم افزار ایگل به صورت مستقیم قابل تولید برای شرکت های سازنده PCB نیست لذا درخواست می شود که فایل گربر برای طراحی انجام شده توسط نرم افزار ایگل تولید گردد که در این آموزش به آن پرداخته شده است.دانلود فایل تنظیمات ایگل

 • آموزش ساخت فایل گربر با نرم افزار الگرو Allegro
  نرم افزار الگرو یکی از ابزارهای استاندارد طراحی مدارات چاپی در صنعت است. برای اینکه فایل طراحی شده توسط سازندگان قابل استفاده باشد معمولا به فرمت مشترکی بین تمام نرم افزارها نیاز است در این آموزش به ساخت فایل گربر با این نرم افزار محبوب پرداخته شده است.


 • آموزش ساخت فایل NC Drillبا نرم افزار الگرو Allegro
  یکی از فایلهای لارم برای تولید یک مدار چاپی فایل NC Drill مربوط به سوراخکاری برد است که در این آموزش به تهیه این فایل در نر م افزار آلگرو پرداخته شده است. این آموزش برای تکمیل آموزش پیشین تولید گربر می باشد.


 آدرس: تهران - بلوار سعادت آباد - خیابان 34 غربی - پلاک 76 - طبقه 3 - واحد 33
 
تلفن:
 • 88563210 - 021
 • 88633449 - 021
 • 88963982 - 021
 • 86127053 - 021
 
فکس: 89779558 - 021

 ایمیل: info@esys.ir
ایسیس ارائه دهنده خدمات تولید محصولات الکترونیک
مشاوره و پیشنهاد محصول
ارائه مشاوره تخصصی از خدمات ایسیس می باشد که مشتریان را در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه های تولید محصول یاری می کند.
طراحی و سفارشی سازی
طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس یا کاور از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.
خدمات سفارش خارج
ایسیس با دسترسی بسیار گسترده به بازارهای الکترونیک (تخصصی) جهانی، می تواند تمام نیازهای مشتریان را برطرف سازد.
تولید نمونه و انبوه محصول
ایسیس با دسترسی به کارخانه های تولید PCB و مونتاژ، می تواند پروژه های مشتریان را با کیفیت بسیار بالا، تولید نماید. شایان ذکر است که تمام مراحل تولید توسط ایسیس کنترل می شود.
ایسیس خدمات کاملی در زمینه طراحی و تولید سیستم های امبد و الکترونیک ارائه میدهد. با استفاده از خدمات ایسیس سختی پروسه تولید را به ما بسپارید و از تولید محصول خود لذت ببرید.