esys.ir »

Download Article News دانلود

دانلودها

   منابع دانش

   

  بخش منابع دانش در ایسیس به عنوان یک فضای انتقال دانش و تجربه در نظر گرفته شده است. این بخش شامل راهنما ها، آموزش ها، مقاله ها، پروژه های متن باز (Open Source)، تکنولوژی های خاص، تصاویر، ویدئوها و دیگر منابعی که موجب ارتقای سطح دانش بازدیدکنندگان می شود.

   

   تمامی پروژه های عمومی ایسیس، مانند ILUMSAM7S،  ILUM9260و ... که امتیاز آن به شرکت/فرد  خاصی واگذار نشده باشد، بعد از مدتی در بخش "منابع دانش"  به صورت رایگان در اختیار عموم قرار خواهد گرفت. مانند ILUMSAM7S که اکنون قابل دریافت و استفاده می باشد.

   

  ایسیس از تمامی افرادی تمایل به تبادل اطلاعات با دیگران داشته باشند، صمیمانه استقبال می کند. اعضا می توانند مطالب آموزشی خود را برای ایسیس ارسال نمایند؛ سپس مطالب توسط ایسیس بررسی می شود و بعد از دسته بندی و یا نیاز به اصلاحات مطالب را منتشر می کند. بدیهی است که اعضایی که مطالب خاص و ارزشمند را ارائه دهند از مزایای ویژه ایسیس برخوردار خواهند شد.

   

  ذکر عنوان، رده موضوعی(سیستم عامل- برد توسعه- ماژولهای کاربردی- مدار چاپی- ... )، کلمات کلیدی، مراجع و لینک­های مرتبط موجب بازدید بیشتر مطالب می شود. بنابراین بهتر است، مطالب با جزئیات ارسال شوند.

   

  مطالب این بخش با نام نویسنده در سایت قرار می گیرند و پیش از انتشار، مالکیت آن تا حد ممکن بررسی می شود.

   

  به امید روزی که فرهنگ انتشار دانش نهادینه شود و با انتشار این منابع بتوان با سرعت بیشتری در تکنولوژی حرکت کرد.

 آدرس: تهران - بلوار سعادت آباد - خیابان 34 غربی - پلاک 76 - طبقه 3 - واحد 33
 
تلفن:
 • 88563210 - 021
 • 88633449 - 021
 • 88963982 - 021
 • 86127053 - 021
 
فکس: 89779558 - 021

 ایمیل: info@esys.ir
ایسیس ارائه دهنده خدمات تولید محصولات الکترونیک
مشاوره و پیشنهاد محصول
ارائه مشاوره تخصصی از خدمات ایسیس می باشد که مشتریان را در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه های تولید محصول یاری می کند.
طراحی و سفارشی سازی
طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس یا کاور از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.
خدمات سفارش خارج
ایسیس با دسترسی بسیار گسترده به بازارهای الکترونیک (تخصصی) جهانی، می تواند تمام نیازهای مشتریان را برطرف سازد.
تولید نمونه و انبوه محصول
ایسیس با دسترسی به کارخانه های تولید PCB و مونتاژ، می تواند پروژه های مشتریان را با کیفیت بسیار بالا، تولید نماید. شایان ذکر است که تمام مراحل تولید توسط ایسیس کنترل می شود.
ایسیس خدمات کاملی در زمینه طراحی و تولید سیستم های امبد و الکترونیک ارائه میدهد. با استفاده از خدمات ایسیس سختی پروسه تولید را به ما بسپارید و از تولید محصول خود لذت ببرید.