esys.ir »

آموزش مشاوره تخصصی

در راستای افزایش و انتشار دانش، شرکت پردازش سبز اقدام به ایجاد فضایی برای اعلام پروژه های متن باز (Open Source) نموده است. در این فضا می توان پروژه های سخت افزاری و نرم افزاری متن باز را مشاهده نمود و آن ها را در چهارچوب قوانین متن باز استفاده نمود.

 

پشتیبانی و مشاوره

با تماس مستقیم با متخصصین شرکت میتوانید اشکالات مربوط به پروژه هایتان و سایر اشکالات فنی مربوط به محصولات این شرکت را سریعا حل نمایید. 

همچنین می توانید بهترین راه حل مربوط به چگونگی انجام پروژه و سخت افزار متناسب با آن را از متخصصین این شرکت به صورت کتبی از طریق آدرس support@esys.ir سوال فرمایید.

در صورتی که برای پروژه های خود نیازمند مراجعه حضوری و دریافت مشاوره حضوری هستید میتوانید با دریافت وقت قبلی به آدرس این شرکت مراجعه نموده و مسئله را با متخصص مربوط در میان بگذارید.

معرفی و تامین محصولات 

ایسیس اخبار به روز ترین محصولات حوزه امبدد را پوشش می دهد و نیازمندیهای سخت افزاری این حوزه شامل بردهای الکترونیکی ، ماژولهای کاربردی و السیدی های مختلف را در قسمت فروشگاه به طور تخصصی معرفی میکند. همچنین این اخبار را در شبکه های اجتماعی ایسیس نیز منتشر میکند تا کاربران از جدیدترین تکنولوژی ها مطلع گردند و به عنوان راه حلهای جدید برای پروژه های مختلف استفاده کنند. بسته به نیاز مشتریان، ایسیس این محصولات را در کمترین زمان ممکن تامین می کند. همچنین اگر کالایی در سایت موجود نباشد، کاربران محترم میتوانند در قسمت سفارش خارج اقدام به ثبت آن نمایند.

 

تعمیرات و بازسازی

پردازش سبز در زمینه سخت افزار، خدمات تعمیرات و بازسازی بردها را - برای رفع نگرانی کاربران از صدمات احتمالی به برد هایشان- ارائه می دهد. برای استفاده از این سرویس با شرکت تماس گرفته و موضوع را برای متخصصین شرکت مطرح نمایید.

 

 

 

ایسیس در یک نگاه
 

  آدرس: تهران - بلوار سعادت آباد - خیابان 34 غربی - پلاک 76 - طبقه 3 - واحد 33
 
تلفن:
  • 88563210 - 021
  • 88633449 - 021
  • 88963982 - 021
  • 86127053 - 021
 
فکس: 89779558 - 021

 ایمیل: info@esys.ir
ایسیس ارائه دهنده خدمات تولید محصولات الکترونیک
مشاوره و پیشنهاد محصول
ارائه مشاوره تخصصی از خدمات ایسیس می باشد که مشتریان را در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه های تولید محصول یاری می کند.
طراحی و سفارشی سازی
طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس یا کاور از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.
خدمات سفارش خارج
ایسیس با دسترسی بسیار گسترده به بازارهای الکترونیک (تخصصی) جهانی، می تواند تمام نیازهای مشتریان را برطرف سازد.
تولید نمونه و انبوه محصول
ایسیس با دسترسی به کارخانه های تولید PCB و مونتاژ، می تواند پروژه های مشتریان را با کیفیت بسیار بالا، تولید نماید. شایان ذکر است که تمام مراحل تولید توسط ایسیس کنترل می شود.
ایسیس خدمات کاملی در زمینه طراحی و تولید سیستم های امبد و الکترونیک ارائه میدهد. با استفاده از خدمات ایسیس سختی پروسه تولید را به ما بسپارید و از تولید محصول خود لذت ببرید.