esys.ir »

جستجو در ایسیس

عبارت جستجو شده : cortex m0         تعداد : 25

RASPBERRY PI PICO، رزبری پای پیکو با میکروکنترلر RP2040
كد كالا : IMMCBRASPIPICO11
281,000 تومان

رسپبری پای اولین برد میکروکنترلری خود را در ابتدای سال 2021 ارائه کرده است که از پردازنده ای با دو هسته آرم کرتکس M0+ بهره می برد این تراشه که به نوعی محصول اختصاصی میکروکنترلری بنیاد رزبری محسوب می شود، دارای 264 کیلو بایت حافظه داخلی SRAM است. برای این برد 2 مگابایت حافظه فلش نیز در نظر گرفته شده است. برد امکاناتی نظیر دو پورت سریال، 16 کانال PWM، سنسور دما و ... را در اختیار کاربران قرار می دهد.

processor, SOC Processor RP2040 Dual-core Arm Cortex M0+ processor
RAM, Memory RAM 264KB SRAM
storage Storage 2MB of on-board Flash memory
networking Inerfaces
usb OS -

رسپبری پای,ارزان قیمت,کرتکس M0

تحویل 9 الی 12 روز کاری

این محصول یک بسته دو بخشی شامل برد توسعه نوکلئو 68 و دانگل USB است که در برد توسعه نوکلئو 68 از تراشه STM32WB55RG با پکیج 68 پینی استفاده شده که میکروکنترلر جامعی با ارتباط رادیویی 2.4 گیگاهرتزی و قابلیت پشتیبانی از انواع پروتکلهای ارتباطی Bluetooth، ZigBee و ... است. این میکروکنترلر دارای دو هسته آرم کرتکس M4 و کرتکس M0 است. به منظور توسعه سریع، کانکتورهای آردوینو و مورفو ST برای این برد در نظر گرفته شده است و با توجه به اینکه دارای پروگرمر داخلی ST-Link است نیاز به ابزار جانبی خاصی برای راه اندازی و برنامه نویسی ندارد. در قسمت دانگل هم از تراشه STM32WB55CG با پکیج 48 پینی استفاده شده است. برد مناسب کاربری های مختلف اینترنت اشیا است.

processor, SOC Processor STM32WB55RG (Nucleo68) , STM32WB55CG (USB Dongle)
RAM, Memory RAM 256 KB on chip SRAM(Nucleo68)
storage Storage 1MB on chip Flash memory(Nucleo68)
networking Inerfaces Bluetooth, micro USB, Arduino Header, ST morpho, ...
usb OS -

برد stm32,بردهای نوکلئو,بلوتوث ,کرتکس M4

تحویل 9 الی 12 روز کاری
CM6Y2 DH1، کربرد imx 6ULL محصول گوامبد
كد كالا : IMSBCCM6Y2DH11
1,682,100 تومان

کربرد CM6Y2 DH1 محصول goembed است که برای پردازنده i.MX 6ULL است که اپلیکیشن پروسسور ارزان قیمت و کم مصرفی محسوب میشود که از معماری کرتکس A7 آرم پیروی میکند. این پردازنده ها به صورت داخلی ماژول مدیریت توان مجتمع شده ای دارند که پیچیدگی های مدارات تغذیه خارجی را کاهش می دهد. کربرد در ابعاد 37 در 39 میلیمتری طراحی شده و 256 مگابایت حافظه رم و 256 مگابایت حافظه نند فلش را در این فضا جا داده است. پینهای کناری در چهار طرف کربرد به صورت نیم وایا در نظر گرفته شده تا برد به راحتی به سایر بردها متصل گردد.

processor, SOC Processor NXP MCIMX6Y2DVM05 ARM Cortex-A7
RAM, Memory RAM 256MB DDR3
storage Storage 256MB Nand Flash
networking Inerfaces Ethernet, UART, USB, CAN, ADC, PWM, ...
usb OS Linux, ...

ارزان قیمت,کربرد,برد گوامبد,کرتکس A7

تحویل 9 الی 12 روز کاری

برد فریدام کی64اف از میکروکنترلر 32 بیتی آرم کرتکس M4 با فرکانس کاری 120 مگاهرتزی و واحد پردارش سیگنال دیجیتال بهره میبرد. برد امکانات متنوعی مانند کانالهای تبدیل آنالوگ به دیجیتال 16 بیتی، اترنت، واحد CAN، یو اس بی و ... را ارائه میدهد. برد همچنین مجهز به سنسور شتاب سنج و مغناطیس سنج است که جهت کاربریهای موقعیت یابی مورد استفاده قرار میگیرند. یک اسلات میکرو اس دی نیز برای ذخیره سازی اطلاعات برای برد درنظر گرفته شده ضمن اینکه پینهای کناری آن با آردوینو سازگار می باشد.

processor, SOC Processor NXP MK64FN1M0VLL12 Cortex M4 MCU
RAM, Memory RAM 256KB
storage Storage 1024 KB, MicoSD card slot
networking Inerfaces Ethernet,USB, RGB LED, FXOS8700CQ accelerometer and magnetometer, Arduino* R3 compatible I/O connectors,...
usb OS Zephyr OS, ARM mbed, ...

کرتکس M4,آردوینو,پردازش سیگنال دیجیتال

تحویل 9 الی 12 روز کاری
PIXY2، ماژول دوربین پیکسی ورژن 2
كد كالا : IMCAMPIXY21
2,874,100 تومان

پیکسی 2 دومین نسخه از دوربینهای پیکسی است که قابلیتهای زیادی مانند تشخیص خط و بارکد در کاربری های رباتیک و پردازش تصویر دارد نرخ فریم تقریبا بالای 60 فریم در ثانیه از ویژگی های این ماژول دوربین است که از یک میکروکنترلر دوهسته ای با هسته آرم کرتکس M4 و کرتکس M0 و سنسور تصویر 1296* 976 پیکسلی بهره میبرد. این ماژول می تواند شی ای را که به آن معرفی میشود را شناسایی و دنبال کند. الگوریتمهای ردیابی اشیا و تعقیب خط برای آن توسعه داده شده و کتابخانه هایی جهت استفاده این ماژول با آردوینو ، رزبری پای و سایر میکروکنترلرها به صورت متن باز پیاده شده است. ارتباطات سخت افزاری مناسبی مانند سریال و I2C برای اتصال به این بردها در نظر گرفته شده است.

processor, SOC MCU NXP LPC4330 dual core Arm Cortex M4/M0
RAM, Memory RAM 264KB
storage Storage 2MB flash
networking Inerfaces UART ,SPI ,I2C ,digital, analog
usb Software C/C++ and Python are supported

ماژول دوربین,پردازش تصویر ,میکروکنترلر کرتکس M4

تحویل 9 الی 12 روز کاری

بسیاری از شرکتها و توسعه دهندگان سیستم های امبدد، محصولی متناسب با نیازمندیهای سخت افزاری خاص خود می خواهند که استفاده از بردهای توسعه برای این دسته از مصرف کنندگان به دلیل نداشتن قابلیت کم و زیاد کردن امکانات و تغییر نکردن اندازه چندان مطلوب نیست. کربرد یا ماژول سی پی یو یک ابزار کاربردی برای این بخش از توسعه دهندگان است. شرکت MYiR که از جمله شرکتهای پیشرو در زمینه امبدد سیستم است و محصولات متنوعی در این زمینه برای کاربریهای صنعتی و تجاری ارائه میدهد، کربرد ارزان قیمتی با ابعاد 37*39 میلیمتری ارائه کرده است که از سری پردازنده i.MX6 شرکت NXP با معماری آرم کرتکس A7 بهره می برد و در این نسخه از 256 مگابایت حافظه DDR3 و 256 مگابایت حافظه نندفلش بهره می برد(البته نسخه های دیگری از برد نیز به فروش میرسد.) و توانایی اجرای سیستم عامل لینوکس را دارد. به منظور حفاظت شیلدی نیز برای این برد در نظر گرفته شده و امکانات مختلفی مانند پورتهای اترنت، السیدی USB و ... از طریق پایه های این کربرد در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است و دست طراحان در تولید برد توسعه باز است هرچند یک برد توسعه عمومی نیز برای این کربرد توسط این شرکت نیز ارائه می گردد . این کربرد مناسب بسیاری از کاربریهایی با پردازش متوسط نظیر سیستم های کنترل دسترسی ، حضورغیاب ، HMI و ... است.

MYC-Y6ULY2-256N256D-50-C (Commercial grade)

processor, SOC Processor MCIMX6Y2DVM05AA 528MHz NXP i.MX 6ULL ARM Cortex-A7 Processor
RAM, Memory RAM 256MB DDR3 SDRAM
storage Storage 256MB Nand Flash (4GB eMMC Flash is optional)
networking Inerfaces On-board Ethernet PHY, 1.0mm pitch 140-pin Stamp Hole Expansion Interface,...
usb OS Linux 4.1.15

کربرد,ارزان قیمت ,محصول MYiR,کرتکس A7,شرکت NXP

تماس بگیرید

میکروبیت برد کوچکی است که برای یادگیری آسان کدنویسی ارائه شده است. این برد ارزان قیمت از پردازنده آرم کرتکس M0 بهره می برد و دارای امکانات جالبی نظیر بلوتوث، سنسور دما و نور، سنسور موقعیت و ... است . با داشتن تعداد 25 عدد led می توان تصاویر و آیکون های محتلفی را با کدنویسی ایجاد نمود. از دیگر ویژگی های این برد قابلیت برنامه نویسی با پایتون و داشتن محیط برنامه نویسی گرافیکی است که فرایند کدنویسی را بسیار آسان نموده است.

processor, SOC Processor nRF51822 ARM Cortex M0
RAM, Memory RAM 16KB
storage Storage 256KB Flash
networking Inerfaces Bluetooth, LEDs, Buttons, Light and temperature sensors, Motion sensors, ...
usb OS -

ارزان قیمت,کرتکس M0,پایتون

تحویل 1 الی 3 ساعته

برد MYD-Y6ULX پلتفرم توسعه کاملی برای پردازنده های i.MX 6ULL از خانواده کرتکس A7 شرکت NXP است. شرکت MYIR برای این پردازنده های کارآمد بردهای مختلفی شامل کربرد و بردتوسعه طراحی و عرضه کرده است که در نسخه پیش رو کربرد دارای حافظه 512 مگابایتی و حافظه eMMC با ظرفیت 4 گیگابایت است و توانایی اجرای سیستم عامل لینوکس را دارد. برد توسعه امکانات متنوعی نظیر دوپورت اترنت، USB ، وایفای و ... در نظر گرفته است. برای ارتباطات تحت شبکه موبایل امکان نصب ماژول LTE درپیش بینی شده که کانکتور آنتن و اسلات سیم کارت مربوطه نیز روی برد تعبیه شده است. همچنین جهت ارتباطات صنعتی، برد ارتباطات RS485 و CAN را درنظر گرفته است و با این امکانات می تواند در پروژه های اینترنت اشیا، نمایشگرهای HMI و دیگر کاربریهای عمومی بکار گرفته شود.

processor, SOC Processor (CoreBoard: MYC-Y6ULY2-4E512D-50-C) MCIMX6Y2DVM05AA ARM® Cortex-A7
RAM, Memory RAM 512MB
storage Storage 4GB eMMC storage / Micro SD card slot
networking Inerfaces Mini PCI-E USB LTE module interface, 2x Ethernet, Wifi, USB, RS485, CAN , UART, ...
usb OS Linux

محصولات MYiR,برد imx , ماژول LTE ,دوپورت اترنت,اینترنت اشیا ,پورت RS485

تماس بگیرید

از جمله بردهای ارزان قیمت حوزه امبدد سیستم، برد MYS-6ULX است که در دو نسخه صنعتی و اینترنت اشیا توسط شرکت MYiR ارائه شده است. مدل صنعتی پیش رو به صورت پیش فرض از تراشه MCIMX6G2CVM05AA بهره میبرد که پردازنده ای از خانواده کرتکس A7 شرکت NXP از سری پردازنده های i.mx 6ul است. در کنار این پردازنده، برد به صورت پیش فرض از 256 مگابایت حافظه DDR3 و 256 مگابایت حافظه NAND Flash بهره می برد و با این امکانات توانایی اجرای سیستم عامل لینوکس را دارد. برد در ابعاد کوچکی و به صورت 8 لایه طراحی شده است و دارای امکانات مناسبی از جمله اترنت، پورت یو اس بی ، UART های متعدد و ورودی خروجی همه منظوره و ... اشاره نمود. دمای کاری این برد از ویژگیهای بارز آن برای کاربردهای صنعتی با پردازش متوسط و هزینه پایین است.

processor, SOC Processor NXP i.MX 6UltraLite (MCIMX6G2CVM05AA) with an ARM Cortex A7 processor
RAM, Memory RAM 256MB DDR3
storage Storage 256MB NAND Flash
networking Inerfaces Ethernet, USB , Micro SD Card, Buttons, LED, LCD Connector, UARTs, I2C, GPIO , ...
usb OS Debian, Yocto Project with Ported QT

محصولات MYiR, کرتکس A7,برد صنعتی, برد ارزان قیمت

تماس بگیرید

از جمله بردهای ارزان قیمت حوزه امبدد سیستم، برد MYS-6ULX است که در دو نسخه صنعتی و اینترنت اشیا توسط شرکت MYiR ارائه شده است. مدل پیش رو که ماژول وایفای را به صورت آنبورد دارد به صورت پیش فرض از تراشه MCIMX6Y2DVM05AA بهره میبرد که پردازنده ای از خانواده کرتکس A7 شرکت NXP از سری پردازنده های i.mx 6ull است. در کنار این پردازنده، برد به صورت پیش فرض از 256 مگابایت حافظه DDR3 و 256 مگابایت حافظه NAND Flash بهره می برد و با این امکانات توانایی اجرای سیستم عامل لینوکس را دارد. برد در ابعاد کوچکی طراحی شده است تا بتواند در تجهیزات زیادی برای کاربری های اینترنت اشیا بکارگرفته شود همچنین امکانات مناسبی هم برای ارتباط با سایر ماژولها و ارتباطات تحت شبکه برای آن در نظر گرفته شده است که از آن جمله می توان به اترنت، پورت یو اس بی ، UART های متعدد و ورودی خروجی همه منظوره و ... اشاره نمود.

SoC: NXP i.MX 6ULL (MCIMX6Y2DVM05AA) with an ARM Cortex A7 processor @ 528 MHz and 2D graphics accelerator
RAM:256MB DDR3
NAND Flash:256MB
WiFi Module: USB based, 2.4GHz, IEEE 802.11b/g/n standards
Ethernet, USB , Micro SD Card, Buttons, LED, LCD Connector, UARTs, I2C, GPIO , ...
OS: Debian, Yocto Project with Ported QT


محصولات MYiR| کرتکس A7| اینترنت اشیا| برد ارزان قیمت

تماس بگیرید
123
 آدرس: تهران - بلوار سعادت آباد - خیابان 34 غربی - پلاک 76 - طبقه 3 - واحد 33
 
تلفن:
  • 88563210 - 021
  • 88633449 - 021
  • 88963982 - 021
  • 86127053 - 021
 
فکس: 89779558 - 021

 ایمیل: info@esys.ir
ایسیس ارائه دهنده خدمات تولید محصولات الکترونیک
مشاوره و پیشنهاد محصول
ارائه مشاوره تخصصی از خدمات ایسیس می باشد که مشتریان را در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه های تولید محصول یاری می کند.
طراحی و سفارشی سازی
طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس یا کاور از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.
خدمات سفارش خارج
ایسیس با دسترسی بسیار گسترده به بازارهای الکترونیک (تخصصی) جهانی، می تواند تمام نیازهای مشتریان را برطرف سازد.
تولید نمونه و انبوه محصول
ایسیس با دسترسی به کارخانه های تولید PCB و مونتاژ، می تواند پروژه های مشتریان را با کیفیت بسیار بالا، تولید نماید. شایان ذکر است که تمام مراحل تولید توسط ایسیس کنترل می شود.
ایسیس خدمات کاملی در زمینه طراحی و تولید سیستم های امبد و الکترونیک ارائه میدهد. با استفاده از خدمات ایسیس سختی پروسه تولید را به ما بسپارید و از تولید محصول خود لذت ببرید.