esys.ir »

جستجو در ایسیس

عبارت جستجو شده : Mango         تعداد : 5


کر برد مانگو پای ام کر h616، کر بردی مبتنی بر تراشه H616 شرکت AllWinner است که از چهار هسته ARM Cortex-A53 در کنار یک پردازنده گرافیکی Mali-G31 تشکیل شده است. سازنده رم 1 گیگابایتی برای این برد در نظر گرفته است. برد که در ابعاد 30 * 22 میلیمتر ساخته شده ، دارای ارتباطاتی نظیر UART, SPI و TWI در کنار 4 درگاه USB می باشد. خروجی HDMI و TV CVBS سبب شده تا مطابق ادعای سازنده، گزینه مناسبی برای راه اندازی TV Box های کوچک باشد. این امکانات از طریق 4 ردیف نیم وایاهای دورتادور برد در دسترس کاربران قرار گرفته است. این برد قابلیت اجرا کردن لینوکس تینا (نسخه توسعه یافته توسط شرکت آلوینر) را دارد.

processor, SOC Processor Allwinner H616 (4x Cortex-A53 + GPU)
RAM, Memory RAM 1GB DDR3L
storage Storage -
networking Inerfaces HDMI, CVBS, SPI. UART, ...
usb OS Linux

کربرد,مانگوپای,آلوینر

تحویل 12 الی 15 روز کاری
MangoPi MQ Dual(T113)، مانگوپای ام کیو تی133
كد كالا : IMSBCMNGOPIT133
1,922,300 تومان

برد ام کیو دو آل تی 113 بردی مبتنی بر پردازنده آلوینر T113 است که دارای دو هسته کرتکس A7 می باشد و 128 مگابایت حافظه رم DDR2 را مجتمع نموده است. برد دارای اسلات uSD جهت راه اندازی سیستم عامل می باشد، همچنین امکان مونتاژ تراشه flash روی آن وجود دارد. برد توانایی اجرای سیستم عامل تینا لینوکس آلوینر مربوطه را دارد. این برد ارزان قیمت که توسط مانگوپای و در ابعاد 4 در 5 سانتیمتری طراحی و عرضه شده است، دارای کانکتور RGB LCD برای اتصال السیدی می باشد. برد همچنین مجهز به ماژول وایفای RTL8189F ، پورت های USB و پورت DSI ، میکروفون و ... است. ارتباطاتی نظیر GPIO، I2C، SPI و... از طریق پین هدرهای کناری روی برد در دسترس کاربران است. این برد می تواند به عنوان یک راهکار ارزان قیمت برای پروژه های کوچک اینترنت اشیا مورد استفاده قرار گیرد.

processor, SOC Processor Allwinner T113 Cortex-A7 dual core up to 1GHz
RAM, Memory RAM 128MB DDR3
storage Storage microSD Slot
networking Inerfaces LCD, DSI, Wifi, USB, ...
usb OS Linux, ...

ارزان قیمت,آلوینر, کرتکس A7,مانگوپای

تحویل 9 الی 12 روز کاری

مانگو پای پرو بردی مبتنی بر پردازنده آلوینر D1 است که از معماری ریسک فایو RISC-V پیروی می کند. برد در این ورژن مجهز به رم 1 گیگابایتی و اسلات میکرو اس دی است و سیستم عاملهای Tina-Linux/Debian از طرف شرکت سازنده برای آن در نظر گرفته شده است و می تواند کدهای پایتون را اجرا نماید. برد که در ابعاد 6.5 در 3 سانتیمتری طراحی و ساخته شده ، دارای خروجی تصویر mini HDMI و DSI است، همچنین مجهز به تراشه وایفای و بلوتوث، پورت های USB، پین هدر های سازگار با رزبری زیرو و ... است. این محصول نسبتا ارزان قیمت مناسب کاربری های مختلف اینترنت اشیا است.

Version V1.4

processor, SOC Processor Allwinner D1, C906 Core, RISC-V
RAM, Memory RAM 1GB
storage Storage Micro SD card slot
networking Inerfaces miniHDMI, DSI, Wifi, BT, USB, ...
usb OS Tina-Linux/Debian

ارزان قیمت

تحویل 12 الی 15 روز کاری

مانگوپای ام کیو مبتنی بر پردازنده H616 از شرکت آلوینر طراحی شده که پردازنده ای با چهار هسته کرتکس A53 و یک واحد پردازش گرافیکی Mali-G31 می باشد. برد که در طرح شکل یک برد رزبری پای زیرو و در ابعاد 65 در 30 میلیمتری طراحی شده، علاوه بر پردازنده دارای 1 گیگابابت حافظه رم DDR3L است، همچنین اسلات uSD برای آن در نظر گرفته شده است تا بتوان از طریق کارت های حافظه، سیستم عاملهای لینوکس و اندروید ارائه شده توسط سازنده را اجرا نمود. برد همچنین مجهز به پورت miniHDMI، دو پورت USB Type-C، وایفای و بلوتوث، پین هدرهای سازگار با رسپبری پای و ... می باشد و می تواند در زمینه اینترنت اشیا مورد استفاده قرار گیرد.

processor, SOC Processor Allwinner H616 4x Cortex-A53 + GPU
RAM, Memory RAM 1GB DDR3L
storage Storage Micro SD card slot
networking Inerfaces miniHDMI, USB Type-C, Wifi, Bluetooth, ...
usb OS Linux, Android...

ارزان قیمت,طرح شکل رزبری پای,آلوینر,پردازنده H616,کرتکس A53 ,اینترنت اشیا

تماس بگیرید
MangoPi-R3c، مانگوپای با پردازنده F1C200S
كد كالا : IMSBCMANGOPIR31
1,164,900 تومان

برد مانگوپای مبتنی بر پردازنده F1C200S شرکت آلوینر است که از هسته ARM926EJS با فرکانس کاری 420 مگاهرتزی بهره می برد، این تراشه دارای بخش حافظه RAM داخلی DDR به ظرفیت 64مگابایتی است و به این ترتیب بسیاری از چالش های طراحی و تولید مدارچاپی برای کار با این تراشه رفع شده است. 128 مگابایت حافظه نند فلش و اسلات uSD برای این برد در نظر گرفته شده است. برد که در ابعاد 50.8 در 22.86 میلیمتری طراحی شده مجهز به ارتباطات LCD، پورت micro USB ، میکروفون می باشد. برد همچنین دارای دو ردیف پین در دو طرف برد جهت ارتباطات , SPI ,GPIO، I2C میباشد. این برد ارزان قیمت مناسب کاربری هایی مانند نمایشگر HMI ، آموزش و ... می باشد.

processor, SOC Processor Allwinner F1C200S
RAM, Memory RAM Built-in 64MB DDR
storage Storage 128MB Nand Flash, Micro SD card slot
networking Inerfaces LCD RGB565, Camera, micro USB, MIC, GPIO, I2C, ...
usb OS Linux

ارزان قیمت,آلوینر ,ARM9

تماس بگیرید