esys.ir »

جستجو در ایسیس

عبارت جستجو شده : H616         تعداد : 4


کر برد مانگو پای ام کر h616، کر بردی مبتنی بر تراشه H616 شرکت AllWinner است که از چهار هسته ARM Cortex-A53 در کنار یک پردازنده گرافیکی Mali-G31 تشکیل شده است. سازنده رم 1 گیگابایتی برای این برد در نظر گرفته است. برد که در ابعاد 30 * 22 میلیمتر ساخته شده ، دارای ارتباطاتی نظیر UART, SPI و TWI در کنار 4 درگاه USB می باشد. خروجی HDMI و TV CVBS سبب شده تا مطابق ادعای سازنده، گزینه مناسبی برای راه اندازی TV Box های کوچک باشد. این امکانات از طریق 4 ردیف نیم وایاهای دورتادور برد در دسترس کاربران قرار گرفته است. این برد قابلیت اجرا کردن لینوکس تینا (نسخه توسعه یافته توسط شرکت آلوینر) را دارد.

processor, SOC Processor Allwinner H616 (4x Cortex-A53 + GPU)
RAM, Memory RAM 1GB DDR3L
storage Storage -
networking Inerfaces HDMI, CVBS, SPI. UART, ...
usb OS Linux

کربرد,مانگوپای,آلوینر

تحویل 12 الی 15 روز کاری

برد بیگ تری تک CB1 ، بردی محبوب برای سازندگان دستگاه های پرینتر سه بعدی است. این برد از دو قسمت کربرد و کریر برد ، سازگار با بردهای رزبری پای طراحی شده است. کربرد در ابعاد 40 در 55 میلیمتری ساخته شده و از پردازنده چهار هسته ای آلوینر H616 در کنار حافظه رم 1 گیگابایتی بهره می برد. این برد می تواند سیستم عامل رزبین را اجرا نماید و از این جهت می تواند به عنوان یک راه حل ارزان قیمت جهت جایگزینی کربردهای رزبری پای مطرح شود. کربرد از همان هدر B2B رزبری پای CM4 بهره می برد و از این طریق امکانات جانبی مختلفی را در دسترس کاربران قرار می دهد. از جمله امکانات تعبیه شده در برد توسعه می توان به پورتهای HDMI، پورت اترنت، وایفای، پورتهای USB و ... اشاره نمود.

processor, SOC Processor Allwinner H616 quad-core Cortex-A53 + GPU
RAM, Memory RAM 1GB DDR3L SDRAM
storage Storage Micro SD card slot
networking Inerfaces HDMI, Ethernet, Wifi, USB, ...
usb OS Raspbian

آلوینر H616 ,رزبری پای,سیستم عامل Raspbian

تحویل 9 الی 12 روز کاری

اورنج پای زیرو2 از پردازنده جدید آلوینر H616 بهره می برد که دارای چهار هسته آرم کرتکس A53 است. برد دارای 1 گیگا بایت حافظه رم و 2 مگابایت حافظه ذخیره سازی از نوع Flash با ارتباط SPI است. در مقایسه با نسخه قبلی اورنج پای زیرو از پردازنده قویتری استفاده می کند ضمن اینکه در این نسخه دارای اترنت گیگابایتی و پورت تصویر microHDMI است. برد در ابعاد 53 در 60 میلیمتری ساخته شده و مجهز به ماژول وایفای/بلوتوث، پورت یو اس بی و ... می باشد. برد توانایی اجرای سیستم عاملهای اندروید 10 ، دبیان و اوبونتو را دارد که ایمیج سیستم عاملهای مربوطه آماده و از سایت شرکت سازنده قابل دانلود می باشد. برد برای کاربریهایی نظیر اینترنت اشیا و تجهیزات بازی مناسب است.

processor, SOC Processor Allwinner H616 Quad-core Cortex-A53 processor + GPU
RAM, Memory RAM 1GB DDR3
storage Storage 2MB SPI Flash, Micro SD card slot
networking Inerfaces microHDMI, USB, Wifi, Bluetooth,...
usb OS Android10, Ubuntu, Debian

ارزان قیمت,آلوینر,کرتکس A53,اندروید 10

این کالا بدون آنتن تامین میشود.

تحویل 12 الی 15 روز کاری

مانگوپای ام کیو مبتنی بر پردازنده H616 از شرکت آلوینر طراحی شده که پردازنده ای با چهار هسته کرتکس A53 و یک واحد پردازش گرافیکی Mali-G31 می باشد. برد که در طرح شکل یک برد رزبری پای زیرو و در ابعاد 65 در 30 میلیمتری طراحی شده، علاوه بر پردازنده دارای 1 گیگابابت حافظه رم DDR3L است، همچنین اسلات uSD برای آن در نظر گرفته شده است تا بتوان از طریق کارت های حافظه، سیستم عاملهای لینوکس و اندروید ارائه شده توسط سازنده را اجرا نمود. برد همچنین مجهز به پورت miniHDMI، دو پورت USB Type-C، وایفای و بلوتوث، پین هدرهای سازگار با رسپبری پای و ... می باشد و می تواند در زمینه اینترنت اشیا مورد استفاده قرار گیرد.

processor, SOC Processor Allwinner H616 4x Cortex-A53 + GPU
RAM, Memory RAM 1GB DDR3L
storage Storage Micro SD card slot
networking Inerfaces miniHDMI, USB Type-C, Wifi, Bluetooth, ...
usb OS Linux, Android...

ارزان قیمت,طرح شکل رزبری پای,آلوینر,پردازنده H616,کرتکس A53 ,اینترنت اشیا

تماس بگیرید