esys.ir »

جستجو در ایسیس

عبارت جستجو شده : هوش مصنوعی         تعداد : 46

BeagleBone AI، بیگل بن AI برای هوش مصنوعی
كد كالا : IMSBCBBAI1
12,645,000 تومان

بیگل بن برای هوش مصنوعی BB AI از پردازنده AM5729 سری سیتارای شرکت تکزاس اینسترومنت بهره می برد که سیستم روی تراشه مجتمعی شامل دو هسته آرم کرتکس A15 ، پردازنده های پردازش سیگنال دیجیتال، دو هسته آرم کرتکس M4 و ... می باشد و لذا کاربران امکانات زیادی برای توسعه سیستمهای هوش مصنوعی و اتوماسیون و ... با این برد خواهند داشت. برد دارای 1 گیگابایت حافظه رم و 16 گیگابایت حافظه eMMC است. برد همچنین مجهز به امکاناتی نظیر پورت اترنت، وایفای، بلوتوث و ... می باشد. ضمن اینکه دو ردیف پین هدر نیز جهت دسترسی به امکانات بیشتر تراشه در دسترس کاربران قرار گرفته است.

processor, SOC Processor TI Sitara AM5729 2x Cortex-A15 + DSP + 2x Cortex-M4 + ...
RAM, Memory RAM 1GB DDR3
storage Storage 16GB eMMC, Micro SD card slot
networking Inerfaces microHDMI, Ethernet, WiFi, Bluetooth, USB, ...
usb OS Linux, ...

تکزاس اینسترومنت,بیگل بن,هوش مصنوعی,کرتکس A15,کرتکس M4

تحویل 17 الی 25 روز کاری

جتسان زاویر (جتسون خاویر) بردی است که به طور اختصاصی برای رباتیک طراحی و عرضه شده و قدرت عملیاتی 20 برابر و به لحاظ بهره وری انرژی 10 برابر بهتر از جتسان TX2 است به طوریکه قادر است 30 تریلیون عمل را در ثانیه اجرا نماید و اینکار را با 9 بیلیون ترانزیستور انجام می دهد. تراشه مرکزی هشت هسته پردازنده آرم و 512 هسته پردازنده گرافیکی وولتا را مجتمع کرده و برای یادگیری عمیق نیز از دو شتاب دهنده NVDLA بهره می برد. همچنین برای اینکه ربات مبتنی بر این برد بتواند شناخت بهتری از محیط پیرامونی خود داشته باشد رابطهای دوربین پرسرعت و پروتکلهای متنوع ارتباطی برای این برد در نظر گرفته شده است. خروجی های تصویر متنوع با توانایی نمایش تصویر 4K با 60 فریم در ثانیه از دیگر ویژگی های این برد قدرتمند است. برد دارای مدهای عملیاتی 30W و 15W و 10W است که متناسب با میزان بهره گیری از امکانات و میزان مصرف برآوردی قابل انتخاب است. انویدیا تولباکسی برای شبیه سازی ، آموزش و توسعه این محصول تحت عنوان Isaac ارائه کرده است که API هایی برای توسعه الگوریتم های رباتیک را دارد و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه توسعه دهندگان رباتهای با توانمندی هوش مصنوعی می شود. با این خصوصیات این برد می تواند در رباتهای پیشرفته ، هواپیماهای بدون سرنشین ، ماشینهای خودکار، پروژه های هوشمند سازی شهر و ... بکار گرفته شود.

processor, SOC Processor NVIDIA Xavier (8-core ARMv8.2 + GPU + NVDLA )
RAM, Memory RAM 16GB LPDDR4x
storage Storage 32GB eMMC
networking Inerfaces HDMI, Camera I/F, PCIe, Ethernet, USB , UFS, I2S, I2C, SPI, CAN, GPIO, UART, SD, ...
usb OS Linux

انویدیا,رباتیک,هشت هسته ای,هوش مصنوعی, تصویر 4K

تحویل 9 الی 12 روز کاری
Alinx AXU4EV-P، برد زینک الترااسکیل محصول آلینکس
كد كالا : IMSBCAXU4EVP1
79,632,000 تومان

برد AXU4EV-P محصول شرکت Alinx به صورت کربرد-کریربرد طراحی شده و از تراشه قدرتمند XCZU4EV شرکت زایلینکس بهره می برد. این تراشه که از خانواده زینک الترا اسکیل است، پردازنده ای ترکیبی شامل FPGA، چهار هسته کرتکس A53 و دو هسته کرتکس R5 است و بنابراین توانایی فوق العاده ای برای کاربری های پردازشی real-time دارد. کربرد که در ابعاد 80 در 60 میلیمتری طراحی شده، دارای 4گیگابایت حافظه رم برای بخش پردازشی PS (پردازنده ARM) و 1 گیگابایت برای بخش قابل برنامه ریزی PL (واحد FPGA) میباشد. سیستم عامل لینوکس توسط شرکت سازنده برای اجرای روی این برد سفارشی سازی شده است. 8گیگابایت حافظه eMMC در کنار 256مگابیت حافظه فلش، فضای ذخیره سازی مناسبی را برای این برد فراهم کرده است، علاوه بر این از طریق سوکت uSD و NVME M.2 تعبیه شده روی برد توسعه می توان فضای بیشتری برای ذخیره سازی فراهم آورد. برد توسعه که در ابعاد 111 در 200 میلیمتری طراحی شده، امکانات متنوعی مانند ورودی تصویر HDMI، خروجی تصویر HDMI، دوپورت اترنت، درگاه فیبر SFP، ارتباط PCIe و ... را ارائه می دهد. با این امکانات برد مناسب کاربری های پردازشی بسیار سریع، هوش مصنوعی، تبادل داده خیلی سریع، خوروهای خودران و ... می باشد.

processor, SOC Processor Xilinx Zynq UltraScale+ MPSoC XCZU4EV FPGA
RAM, Memory RAM 5GB DDR4 (PS 4GB + PL 1GB)
storage Storage 8GB eMMC FLASH, 256Mbit QSPI FLASH, Micro SD card slot
networking Inerfaces HDMI In, HDMI Out, SFP, SATA M.2, Ethernet, USB, UART, CAN, ...
usb OS Linux

برد FPGA,محصولات Alinx ,پردازنده زینک الترا اسکیل ,زایلینکس, پورت HDMI Input ,دوپورت اترنت

تحویل 12 الی 15 روز کاری
CoolPi CM5 EVB 8G/64G، برد کول پای 5 با رم 8 گیگابایتی
كد كالا : IMSBCCOOLPICM5E1
16,227,000 تومان

برد کول پای سی ام 5، به صورت کربرد و کریر بردی توسعه داده شده است، که کربرد از پردازنده راک چیپ RK3588 با چهار هسته آرم کرتکس A76 و چهار هسته آرم کرتکس A55 بهره می برد. برد در این نسخه از 8گیگابایت حافظه رم LPDDR4 و 64 گیگابایت حافظه eMMC بهره می برد و می تواند سیستم عاملهای دبیان، اندروید و اوبونتو مربوطه را اجرا نماید. برد توسعه از خروجی های تصویری متنوع و متعددی مانند HDMI، eDP و DSI با قدرت نمایش 4K و 8K پشتیبانی می کند. همچنین برد دارای ورودی تصویر از نوع HDMI-IN نیز می باشد. ارتباطاتی مانند پورتهای مختلف USB ، دوپورت اترنت گیگابیتی، پورت ساتا ، PCIe و ... از امکانات این برد است. برد از وایفای و بلوتوث از طریق پورت PCIe مربوطه پشتیبانی می کند. با این ویژگی ها برد مناسب کاربری های سطح بالای امبدد سیستم، هوش مصنوعی و پردازش تصویر می باشد.

processor, SOC Processor RK3588 ARM (4x Cortex-A76 + 4x Quad Cortex-A55)
RAM, Memory RAM 8G LPDDR4
storage Storage 64GB eMMC storage / SATA connector / Micro SD card slot
networking Inerfaces HDMI, eDP, MIPI DSI, USB, Ethernet, SATA, PCIe, RTC, ...
usb OS Debian, Android, Ubuntu

پردازنده RK3588 ,دوپورت اترنت,پورت HDMI ورودی

,
تحویل 9 الی 12 روز کاری

محصول FET-MX9352-C ساخت شرکت Forlinx کربردی صنعتی مبتنی بر تراشه i.MX9352 شرکت NXP است که در ابعاد کوچک 33 در 48 میلیمتری طراحی شده و دارای دو هسته کرتکس A55 و یک هسته کرتکس M33 برای پردازشهای ریل-تایم Real-Time است. علاوه بر این مجهز به واحد پردازش عصبی با توانایی 0.5 TOPS است. برد دارای 1 گیگابایت حافظه رم و 8 گیگابایت حافظه ذخیره سازی eMMC است و سیستم عامل لینوکس توسط فورلینکس برای آن در نظر گرفته شده است. از طریق کانکتور های Board-to-Board تعبیه شده در قسمت پایین این SoM امکان دسترسی به ارتباطات متنوعی نظیر اترنت، ارتباطات متعدد سریال، کانالهای تبدیل آنالوگ به دیجیتال، پورتهای USB و... امکان پذیر است. با این ویژگی ها این برد مناسب انواع کاربری های اینترنت اشیا، تجهیزات پزشکی ، خودرویی و کاربریهای هوش مصنوعی سبک می باشد.

processor, SOC Processor NXP i.MX 9352 (2x Cortex-A55 + Cortex-M33 + 0.5 TOPS microNPU )
RAM, Memory RAM 1GB LPDDR4 RAM
storage Storage 8GB eMMC flash, Micro SD card slot
networking Inerfaces RGB, LVDS, MIPI, CSI, Ethernet, Wifi, BT, USB, ADC, ...
usb OS Linux 5.15.52+Qt 6.3.2

محصولات فورلینکس ,کرتکس A55,کرتکس M33 ,پردازش عصبی,کربرد

تحویل 12 الی 15 روز کاری

محصول OK-MX9352-C برد توسعه ای دیگری از شرکت Forlinx است که به صورت کربرد- کریربردی عرضه شده است. کربرد در ابعاد کوچک 33 در 48 میلیمتری و مبتنی بر پردازنده i.MX9352 شرکت NXP طراحی شده و از این جهت، جزو اولین بردهایی است که برای این تراشه ساخته می شود. این تراشه دارای دو هسته کرتکس A55 و یک هسته کرتکس M33 برای پردازشهای ریل-تایم Real-Time است. علاوه بر این مجهز به واحد پردازش عصبی با توانایی 0.5 TOPS است. برد دارای 1 گیگابایت حافظه رم و 8 گیگابایت حافظه ذخیره سازی eMMC است و سیستم عامل لینوکس توسط فورلینکس برای آن در نظر گرفته شده است. کریر برد مجهز به خروجی های تصویر متنوعی مانند RGB، LVDS و MIPI است و ورودی تصویر دوربین CSI برای آن در نظر گرفته شده است. از دیگر ارتباطات این برد می توان به دوپورت اترنت، وایفای، بلوتوث، پورتهای RS485 ، CANو ... اشاره کرد. همچنین امکان اضافه شدن ماژول 4G برای این محصول وجود دارد. با این ویژگی ها این برد مناسب انواع کاربری های اینترنت اشیا، تجهیزات پزشکی ، خودرویی و کاربریهای هوش مصنوعی سبک می باشد.

processor, SOC Processor NXP i.MX 9352 (2x Cortex-A55 + Cortex-M33 + 0.5 TOPS microNPU )
RAM, Memory RAM 1GB LPDDR4 RAM
storage Storage 8GB eMMC flash, Micro SD card slot
networking Inerfaces RGB, LVDS, MIPI, CSI, Ethernet, Wifi, BT, USB, ADC, ...
usb OS Linux 5.15.52+Qt 6.3.2

محصولات فورلینکس ,کرتکس A55,کرتکس M33 ,پردازش عصبی

تحویل 12 الی 15 روز کاری

هوریزون ایکس 3 از پردازنده Sunrise 3 با چهار هسته آرم کرتکس A53 و واحد پردازشی BPU با قابلیت پردازشی 5TOPS ، برخوردار است. برد دارای 2 گیگابایت حافظه رم است و در طرح شکلی شبیه رزبری پای و در ابعاد 85 در 56 میلیمتری طراحی شده است و قادر است سیستم عامل اوبونتو مربوطه را اجرا نماید، همچنین از TogetherROS, ROS پشتیبانی می کند. برد کیفیت تصویر 4K@60fps ارائه می کند و دارای خروجی تصویر HDMI و DSI است. از دیگر امکانات این برد می توان به ورودی دوربین CSI، اترنت گیگابایتی و درگاه های USB، اشاره کرد. این برد چینی برای توسعه امبدد سیستمهای هوش مصنوعی و رباتیک تولید شده است و در مقایسه با سخت افزارهای مشابه، قیمت پایین تری دارد.

processor, SOC Processor Sunrise 3 (4x Cortex-A53 + BPU)
RAM, Memory RAM 2G LPDDR4
storage Storage Micro SD card slot
networking Inerfaces HDMI, DSI, CSI, Ethernet, USB, ...
usb OS Ubuntu20.04

کرتکس A53,هوش مصنوعی,رباتیک

تحویل 9 الی 12 روز کاری

برد جتسان Agx Orin، محصولی قدرتمند از سری محصولات انویدیا جتسان است که قادر است تا 275 تریلیون عمل در ثانیه TOPS را اجرا نماید که 8 برابر برد قبلی جتسان زاویر است. برد از پردازنده قدرتمندی با 12 هسته آرم کرتکس A78AE بهره می برد و دارای 2048 هسته cuda است و واحدهای شتاب دهنده یادگیری ماشین و بینایی را دارد. برد همچنین دارای 32 گیگابایت حافظه رم از نوع LPDDR5 و 64 گیگابایت حافظه eMMC است. انویدیا پلتفرم نرم افزاری کاملی را برای این بردها ارائه کرده است که شامل سیستم عامل و کتابخانه های متعددی برای کاربران هوش مصنوعی است. برد توسعه که در ابعاد 11 در 11 سانتیمتری طراحی شده امکانات متنوعی را ارائه می کند، برای خروجی تصویر دارای پورت Displayport می باشد و قابلیت نمایش 8K با 60 فریم در ثانیه را دارد. اترنت گیگابیتی، پورت های USB پرسرعت، کانکتور دوربین، اسلاتهای M.2 Key و ... از دیگر امکانات جانبی این کامپیوتر قدرتمند است و با این ویژگی ها مناسب کاربری های پیشرفته هوش مصنوعی ، محاسبات لبه ، پردازش ویدئو و ... می باشد.

processor, SOC Processor NVIDIA 12x Arm Cortex-A78AE + 2048 CUDA GPU
RAM, Memory RAM 32GB 256-bit LPDDR5
storage Storage 64GB eMMC, Micro SD card slot
networking Inerfaces DisplayPort, CSI, M.2 Key, PCIe, Ethernet, USB, ...
usb OS Ubuntu, ...

جتسان,هوش مصنوعی,بردهای انویدیا,رم 32 گیگابایتی,کرتکس A78 ,پردازنده 12 هسته ای

تحویل 12 الی 15 روز کاری

برد AIO 3568J محصولی از فایر فلای است که به صورت کربرد -کریربرد توسعه یافته و به عنوان برد توسعه هوش مصنوعی معرفی شده است. کربرد در ابعاد 82 در 50.5 میلیمتری ساخته شده و از پردازنده RK3568 شرکت راک چیپ استفاده می کند که با تکنولوژی 22 نانومتری ساخته شده و دارای چهار هسته کرتکس A55، دو هسته GPU و واحدهای VPU و NPU برای پردازش تصویر و شبکه های عصبی است. کربرد در این نسخه مجهز به رم 4گیگابایتی و حافظه eMMC با ظرفیت 32 گیگابایت است و می تواند سیستم عاملهای اندروید و اوبونتو مربوطه را اجرا نماید. برد توسعه در ابعاد 150 در 103 میلیمتری دارای امکاناتی مانند دوپورت اترنت، ورودی دوربین CSI، خروجی تصویر HDMI و DSI، پورت های صنعتی CAN و RS485، پورت USB و ... است، همچنین برد توسعه مجهز به اسلات M.2 با پشتیبانی از ماژول های 4G و 5G است. با این امکانات مناسب ساخت انواع NVR هوشمند، تجهیزات گیت وی، محاسبات لبه، پردازش تصویر و ... است.

processor, SOC Processor RockChip RK3568
RAM, Memory RAM 4GB LPDDR4
storage Storage 32GB eMMC, Micro SD card slot
networking Inerfaces HDMI, DSI, CSI, Ethernet, Wifi, USB, CAN, RS485, ...
usb OS Android 11.0, Ubuntu 18.04

فایرفلای,رم 4گیگابایتی,پردازنده RK3568 ,هوش مصنوعی

تحویل 12 الی 15 روز کاری

کربرد 3568J محصولی از فایر فلای مبتنی بر پردازنده RK3568 شرکت راک چیپ است که با تکنولوژی 22 نانومتری ساخته شده و دارای چهار هسته کرتکس A55، دو هسته GPU و واحدهای VPU و NPU برای پردازش تصویر و شبکه های عصبی است. کربرد که در ابعاد 82 در 50.5 میلیمتری ساخته شده در این نسخه مجهز به رم 4گیگابایتی و حافظه eMMC با ظرفیت 32 گیگابایت است و می تواند سیستم عاملهای اندروید و اوبونتو مربوطه را اجرا نماید. برد از امکاناتی مانند اترنت، یو اس بی، وایفای، خروجی های تصویر HDMI و... پشتیبانی می کند. با این امکانات مناسب ساخت انواع NVR هوشمند، تجهیزات گیت وی، محاسبات لبه، پردازش تصویر و ... است.

processor, SOC Processor RockChip RK3568 Quad-core Cortex-A55
RAM, Memory RAM 4GB LPDDR4
storage Storage 32GB eMMC
networking Inerfaces HDMI, DSI, CSI, Ethernet, Wifi, USB, ...
usb OS Android 11.0, Ubuntu 18.04

فایرفلای,رم 4گیگابایتی,پردازنده RK3568 ,هوش مصنوعی,کربرد

تحویل 12 الی 15 روز کاری
12345

ایسیس ، سرویس دسترسی سریع به تمامی منابع قطعات و سرویس های الکترونیک جهان

دانش تخصصی در توسعه محصول / تامین و تولید یکپارچه و با کیفیت

ارائه کننده راهکارهای تولید محصولات امبدد سیستم، رباتیک،

اتوماسیون، اینترنت اشیا، هوش مصنوعی، پردازش لبه و ...

مشاوره تخصصی، خدمات Turnkey، فروشگاه تخصصی آنلاین،

سفارشی سازی سیستم عامل، تامین قطعات و تجهیزات اورجینال،

تولید مدارچاپی نمونه و انبوه، استنسیل، مونتاژ

Copyright © 2022-2023 esys.ir .کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ایـسـیـس می باشد