esys.ir »

جستجو در ایسیس

عبارت جستجو شده : حضورغیاب         تعداد : 6


کربردهای رسپبری پای که تحت عنوان کامپیوت ماژولها ارائه می شود، معمولا قابلیت کارکرد در دمای صنعتی 20-تا 70 درجه سانتیگراد را دارند. ورژن سی ام 3 پلاس در چهار نسخه ارائه شده که همگی از پردازنده 64 بیتی BCM2837B0 شرکت برودکام استفاده میکنند. این پردازنده که قبلا در برد رزبری 3 بی پلاس نیز بکار گرفته شده دارای چهار هسته کرتکس A53 است و تا فرکانس کاری 1.2گیگاهرتزی قابلیت عملکرد دارد. برد همانند کامپیوت ماژولهای قبلی در ابعاد کوچک و به صورت رم DDR طراحی شده و در این نسخه علاوه بر پردازنده ، رم 1 گیگابایتی و حافظه ذخیره سازی 8 گیگابایتی را جای داده است (نسخه هایی با eMMC های مختلف ارائه شده است) و میتواند سیستم عاملهای مختلفی مانند رزبین ، لینوکس و ... را اجرا کند. امکاناتی نظیر اترنت، سریال، خروجی های تصویر متنوع، ورودی دوربین و ... از طریق پینهای کناری قابل دسترس است و با این امکانات این برد می تواند در کاربریهای مختلفی مانند سیستمهای حضورغیاب، تجهیزات پزشکی، اینترنت اشیا و ... قابل استفاده است.

processor, SOC Processor Broadcom BCM2837B0, Cortex-A53
RAM, Memory RAM 1GB
storage Storage 8GB eMMC
networking Inerfaces HDMI I/F, DSI, CSI, USB, UART,...
usb OS Raspbian, Linux, ...

رسپبری پای,ارزان قیمت,کربرد,کامپیوت ماژول,اینترنت اشیا,کرتکس A53

تحویل 9 الی 12 روز کاری

بسیاری از شرکتها و توسعه دهندگان سیستم های امبدد، محصولی متناسب با نیازمندیهای سخت افزاری خاص خود می خواهند که استفاده از بردهای توسعه برای این دسته از مصرف کنندگان به دلیل نداشتن قابلیت کم و زیاد کردن امکانات و تغییر نکردن اندازه چندان مطلوب نیست. کربرد یا ماژول سی پی یو یک ابزار کاربردی برای این بخش از توسعه دهندگان است. شرکت MYiR که از جمله شرکتهای پیشرو در زمینه امبدد سیستم است و محصولات متنوعی در این زمینه برای کاربریهای صنعتی و تجاری ارائه میدهد، کربرد ارزان قیمتی با ابعاد 37*39 میلیمتری ارائه کرده است که از سری پردازنده i.MX6 شرکت NXP با معماری آرم کرتکس A7 بهره می برد و در این نسخه از 256 مگابایت حافظه DDR3 و 256 مگابایت حافظه نندفلش بهره می برد(البته نسخه های دیگری از برد نیز به فروش میرسد.) و توانایی اجرای سیستم عامل لینوکس را دارد. به منظور حفاظت شیلدی نیز برای این برد در نظر گرفته شده و امکانات مختلفی مانند پورتهای اترنت، السیدی USB و ... از طریق پایه های این کربرد در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است و دست طراحان در تولید برد توسعه باز است هرچند یک برد توسعه عمومی نیز برای این کربرد توسط این شرکت نیز ارائه می گردد . این کربرد مناسب بسیاری از کاربریهایی با پردازش متوسط نظیر سیستم های کنترل دسترسی ، حضورغیاب ، HMI و ... است.

MYC-Y6ULY2-256N256D-50-C (Commercial grade)

processor, SOC Processor MCIMX6Y2DVM05AA 528MHz NXP i.MX 6ULL ARM Cortex-A7 Processor
RAM, Memory RAM 256MB DDR3 SDRAM
storage Storage 256MB Nand Flash (4GB eMMC Flash is optional)
networking Inerfaces On-board Ethernet PHY, 1.0mm pitch 140-pin Stamp Hole Expansion Interface,...
usb OS Linux 4.1.15

کربرد,ارزان قیمت ,محصول MYiR,کرتکس A7,شرکت NXP

تماس بگیرید

اسمارت 210 یکی از محبوب ترین بردهایی است که در امبدد سیستم مبتنی بر سیستم عامل در صنایع مختلف از آن استفاده می شود. آیفونهای هوشمند تصویری، هندلدهای خودرویی و ابزاردقیق و سیستم های فروشگاهی از جمله کاربردهای این برد است. فرندلی آرم این کربرد را با پکیج های متفاوتی عرضه می نماید. هر چند شرکتها در توسعه محصولات پرتیراژ خود می توانند تنها از کربرد بهره ببرند و دیگر بردها و اجزا را متناسب با نیاز خود طراحی نمایند. این برد از پردازنده S5PV210 سامسونگ با معماری کرتکس A8 و فرکانس کاری 1 گیگا هرتزی بهره می برد که واحد پردازش گرافیکی را نیز مجتمع نموده است. کربرد توانایی پشتیبانی از حافظه Flash تا 1 گیگا بایت را دارد که در این نسخه به منظور کاهش هزینه محصول از 512 مگا بایت حافظه استفاده می کند . نسخه 1 گیگابایتی نیز توسط ایسیس عرضه میگردد. در کنار این ، برد از یک حافظه RAM با ظرفیت 512 مگابایت استفاده می کند و توانایی اجرای سیستم عاملهای لینوکس، آندروید و ویندوز سی ای را دارد.

processor, SOC Processor 1 GHz Samsung S5PV210 with PowerVR SGX540 graphics engine
RAM, Memory RAM 512MB DDR2 RAM
storage Storage 512MB SLC Nand Flash
networking Inerfaces Ethernet, Serial, SPI, I2C, I2S, SD/MMC, USB, LCD, Camera Interface, Analog Input and Output, ...
usb OS Windows CE, Linux, Android

فرندلی آرم,کرتکس A8 ,سیستم عامل ویندوز CE ,برد S5PV210,حضورغیاب,تحهیزات خودرویی

توجه: موجودی این برد به دلیل توقف تولید پردازنده S5PV210 رو به اتمام می باشد.

تحویل 9 الی 12 روز کاری

یکی از محبوب­ترین بردهای حوزه امبدد برد 210 محصول فرندلی_آرم است که در پکیج های مختلفی ارائه می گردد و این تنوع پکیج ها نشان دهنده استفاده زیاد این سری از بردها در صنایع مختلف است. کور برد اسمارت_210 به همراه برد های توسعه متنوعی که برای آن ارائه می گردد به عنوان یک راه حل اقتصادی و با عملکرد مناسب در کاربری های مختلفی از جمله سیستم فروش، دستگاه حضور وغیاب، پردازش تصویر و بسیاری موارد دیگر مطرح است. محصول پیش رو یک پکیج سخت افزاری جامع برای ساخت چنین تجهیزاتی است که از کر برد ، کریر برد (برد توسعه) والسیدی 7 اینچی با تاچ خازنی تشکیل شده است. این برد توانایی اجرای سیستم عاملهای متنوعی چون ویندوز سی-ای، لینوکس و آندروید را دارد و به عنوان یک پلتفرم توسعه سریع شناخته می شود. این برد مناسب برای کارهای پردازشی و گرافیکی در حد خیلی خوب است ولی دارای شرایط صنعتی نمی باشد. اما از منابع نرم افزاری خیلی خوبی برخوردار است.

CoreBoard: Smart210 with 512MB Nand Flash

Carrierboard: Standard edition

LCD:S701

processor, SOC Processor 1 GHz Samsung S5PV210 with PowerVR SGX540 graphics engine
RAM, Memory RAM 512MB
storage Storage 512MB NAND Flash/SD card slot
networking Inerfaces Ethernet, Audio, LCD, Capacitive Touchscreen, Serial, SPI, I2C, I2S, SD/MMC, USB, LCD, Camera Interface, ...
usb OS Windows CE 6, Linux, Android

فرندلی آرم,کرتکس A8 ,سیستم عامل ویندوز CE ,برد S5PV210,حضورغیاب,تحهیزات خودرویی,السیدی 7 اینچی

توجه: موجودی این برد به دلیل توقف تولید پردازنده S5PV210 رو به اتمام می باشد.

تحویل 9 الی 12 روز کاری

یکی از محبوب­ترین بردهای حوزه امبدد، برد 210 محصول فرندلی آرم است که در پکیج های مختلفی ارائه می گردد و این تنوع پکیج ها نشان دهنده استفاده زیاد این سری از بردها در صنایع مختلف است. کربرد اسمارت 210 به همراه برد های توسعه متنوعی که برای آن ارائه می گردد به عنوان یک راه حل اقتصادی و با عملکرد مناسب در کاربری های مختلفی از جمله سیستم فروش، دستگاه حضور وغیاب، پردازش تصویر و بسیاری موارد دیگر مطرح است. محصول پیش رو یک پکیج سخت افزاری جامع برای ساخت چنین تجهیزاتی است که از کر برد ، کریر برد (برد توسعه) والسیدی 7 اینچی با تاچ مقاومتی S70 تشکیل شده است. این برد توانایی اجرای سیستم عاملهای متنوعی چون ویندوز سی-ای، لینوکس و آندروید را دارد و با توجه به امکاناتی نظیر پورتهای سریال، پورت اترنت، صفحه نمایشگر 7 اینچی، ورودی خروجی های همه منظوره، درگاه های یو اس بی و ... به عنوان یک پلتفرم توسعه سریع برای کاربریهای مختلفی شناخته می شود.

Smart210 + 1305 SDK Standard Version + S70 LCD

- Core Board: Smart 210(http://esys.ir/Product_Detail.aspx?Type=2&Id=1323)
- LCD: S70(http://esys.ir/Product_Detail.aspx?Type=43&Id=364)

processor, SOC Processor Samsung S5PV210
RAM, Memory RAM 512MB
storage Storage 512MB NAND Flash / SD card slot
networking Inerfaces Ethernet, Audio, LCD, Serial, SPI, I2C, I2S, SD/MMC, USB, LCD, Camera Interface, ...
usb OS Windows CE 6, Linux, Android

برد ویندوز سی ای ,اسمارت 210,برد حضورغیاب,تاچ مقاومتی,دستگاه فروش اتوماتیک,کنترل تردد

توجه: موجودی این برد به دلیل توقف تولید پردازنده S5PV210 رو به اتمام می باشد.

تحویل 9 الی 12 روز کاری

یکی از محبوب­ترین بردهای حوزه امبدد برد 210 محصول فرندلی آرم است که در پکیج های مختلفی ارائه می گردد و این تنوع پکیج ها نشان دهنده استفاده زیاد این سری از بردها در صنایع مختلف است. کور برد اسمارت_210 به همراه برد های توسعه متنوعی که برای آن ارائه می گردد عنوان یک راه حل اقتصادی و با عملکرد مناسب در کاربری های مختلفی از جمله سیستم فروش، دستگاه حضور وغیاب، پردازش تصویر و بسیاری موارد دیگر مطرح است. این برد از پردازنده S5PV210 سامسونگ بهره می برد و با یک رم 512 مگا بایتی و حافظه فلش 1 گیگا بایتی توانایی اجرای سیستم عامل های لینوکس، آندروید و ویندوز سی ای 6 (Win CE6) را دارد و دارای منابع نرم افزاری بسیاری برای توسعه دهندگان است.این برد با داشتن اینترفیس السیدی و پردازنده گرافیکی به خوبی از عهده گرافیک بر می آید، همچنین وجود ارتباطات متنوعی نظیر اترنت و سریال برد را بسیار کاربردی کرده است. ایسیس به عنوان نماینده تجاری و همکار فنی شرکت فرندلی آرم این برد و دیگر بردهای این شرکت را با ضمانت و بهترین قیمت تامین می کند.

processor, SOC Processor 1 GHz Samsung S5PV210 with PowerVR SGX540 graphics engine
RAM, Memory RAM 512MB DDR2 RAM
storage Storage 1GB SLC Nand Flash
networking Inerfaces Ethernet, Serial, SPI, I2C, I2S, SD/MMC, USB, LCD, Camera Interface, Analog Input and Output, ...
usb OS Windows CE, Linux, Android

فرندلی آرم,کرتکس A8 ,سیستم عامل ویندوز CE ,برد S5PV210,حضورغیاب,تحهیزات خودرویی

توجه: موجودی این برد به دلیل توقف تولید پردازنده S5PV210 رو به اتمام می باشد.

تحویل 9 الی 12 روز کاری
 آدرس: تهران - بلوار سعادت آباد - خیابان 34 غربی - پلاک 76 - طبقه 3 - واحد 33
 
تلفن:
  • 88563210 - 021
  • 88633449 - 021
  • 88963982 - 021
  • 86127053 - 021
 
فکس: 89779558 - 021

 ایمیل: info@esys.ir
ایسیس ارائه دهنده خدمات تولید محصولات الکترونیک
مشاوره و پیشنهاد محصول
ارائه مشاوره تخصصی از خدمات ایسیس می باشد که مشتریان را در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه های تولید محصول یاری می کند.
طراحی و سفارشی سازی
طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس یا کاور از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.
خدمات سفارش خارج
ایسیس با دسترسی بسیار گسترده به بازارهای الکترونیک (تخصصی) جهانی، می تواند تمام نیازهای مشتریان را برطرف سازد.
تولید نمونه و انبوه محصول
ایسیس با دسترسی به کارخانه های تولید PCB و مونتاژ، می تواند پروژه های مشتریان را با کیفیت بسیار بالا، تولید نماید. شایان ذکر است که تمام مراحل تولید توسط ایسیس کنترل می شود.
ایسیس خدمات کاملی در زمینه طراحی و تولید سیستم های امبد و الکترونیک ارائه میدهد. با استفاده از خدمات ایسیس سختی پروسه تولید را به ما بسپارید و از تولید محصول خود لذت ببرید.