esys.ir »

آموزش ایسیس


شرکت پردازش سبز متشکل از تیم مهندسی نرم افزار، سخت افزار و ساخت محصول می باشد که توانایی طراحی انواع سیستم های Embedded از طراحی سخت افزار ، نرم افزار و سفارشی سازی سیستم عامل ها تا تامین قطعات، چاپ، مونتاژ و تولید انبوه برد ها را داراست.

 

در راستای توسعه زیر ساخت سیستم های امبدد (Embedded Systems)، شرکت پردازش سبز هونام به عنوان طراح و تولید کننده برد های الکترونیکی مبتنی بر ARM و X86 Embedded معرفی شده است. بیشترین زمینه ی فعالیت این شرکت طراحی و تولید سیستم های Embedded  مبتنی بر تراشه ی ARM و سیستم عامل های Win CE،Linux Embedded و Android می باشد. 

 

 

 

 آدرس: تهران - بلوار سعادت آباد - خیابان 34 غربی - پلاک 76 - طبقه 3 - واحد 33
 
تلفن:
  • 88563210 - 021
  • 88633449 - 021
  • 88963982 - 021
  • 86127053 - 021
 
فکس: 89779558 - 021

 ایمیل: info@esys.ir
ایسیس ارائه دهنده خدمات تولید محصولات الکترونیک
مشاوره و پیشنهاد محصول
ارائه مشاوره تخصصی از خدمات ایسیس می باشد که مشتریان را در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه های تولید محصول یاری می کند.
طراحی و سفارشی سازی
طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس یا کاور از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.
خدمات سفارش خارج
ایسیس با دسترسی بسیار گسترده به بازارهای الکترونیک (تخصصی) جهانی، می تواند تمام نیازهای مشتریان را برطرف سازد.
تولید نمونه و انبوه محصول
ایسیس با دسترسی به کارخانه های تولید PCB و مونتاژ، می تواند پروژه های مشتریان را با کیفیت بسیار بالا، تولید نماید. شایان ذکر است که تمام مراحل تولید توسط ایسیس کنترل می شود.
ایسیس خدمات کاملی در زمینه طراحی و تولید سیستم های امبد و الکترونیک ارائه میدهد. با استفاده از خدمات ایسیس سختی پروسه تولید را به ما بسپارید و از تولید محصول خود لذت ببرید.