esys.ir »

آموزش ایـسـیـس Learning

مقالات

علاقه مندان به مطالعه مقالات تخصصی آموزشی با مراجعه به قسمت مقالات، منابع آموزشی، کتابها و سایر منابع، اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه ی Embedded Systems و تکنولوژی های مورد استفاده در آن را به صورت رایگان در اختیار خواهند داشت. مطالعه ی این فایلها به اساتید محترم دانشگاه ها، دانشجویان علاقه مند دانشگاه های فنی و همچنین متخصصین برق، مخابرات و نرم افزار اکیدا توصیه می گردد.

جهت آن دسته از دانشجویانی که در دوره های آموزشی این شرکت ثبت نام کرده اند و یا قصد  ثبت نام دارند، فایلهای آموزشی و کتب منبع این دوره ها را به صورت رایگان قرار داده ایم تا بتوانند با مراجعه به منابع، با آمادگی بیشتری در کلاس حضور یابند.

 

 

دانلود فایلها، نرم افزارها و درایورها

پردازش سبز برای تمامی خدمات و محصولات خود ، حداکثر Source-Code و Sample-Code برای سیستم عاملها ، نرم افزارها، درایورها و فایلها را بصورت رایگان در اختیار عموم قرار میدهد.

اگر نیاز به سورس کد برای هرنوع فایل در زمینه ی کاری این شرکت دارید، وب سایت ایسیس مرجعی مناسب برای دستیابی به منابع می باشد. منابع مختلفی در قسمت دانلود و مقالات برای استفاده عموم قرار داده شده است.

چنانچه اطلاعاتی را در این وب سایت نیافتید توصیه میکنیم درخواست خود را به شرکت ایمیل نمایید تا  متخصصین شرکت در صورت امکان، منابع مورد نظر را برای شما ارسال کنند.

 

Open Source

در راستای افزایش و انتشار دانش، شرکت پردازش سبز اقدام به ایجاد فضایی برای اعلام پروژه های متن باز (Open Source) نموده است. در این فضا می توان پروژه های سخت افزاری و نرم افزاری متن باز را مشاهده نمود و آن ها را در چهارچوب قوانین متن باز استفاده نمود. برخی از این پروژه ها مربوط به شرکت پردازش سبز است و به صورت مجرا به روز رسانی می شود. گروهی دیگر از این پروژه ها  که مربوط به شرکت های دیگر می باشد ضمن معرفی، در دسترس کاربران قرار می گیرد. کاربران می توانند در صورت برخورد با هرگونه مشکل و یا رفع باگ ها آن ها در این بخش با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند.

 

 

ویدئوهای آموزشی

تیم تخصصی ایسیس برای کالاهای مختلف ویدئوهایی را آماده کرده است  تا کاربران با دید بیشتری اقدام به خرید تجهیزات مورد نیاز خود کنند. همچنین برای گرفتن خروجی گربر مناسب از نرم افزارهای مختلف طراحی مدار چاپی، ویدئوهایی آماده شده تا کاربران نرم افزارهای مختلف بتوانند سفارشات مدارچاپی خود را ثبت کنند. این ویدئوها در کانال آپارات ایسیس موجود است و به مرور تکمیل میگردد. آدرس: تهران - بلوار سعادت آباد - خیابان 34 غربی - پلاک 76 - طبقه 3 - واحد 33
 
تلفن:
  • 88563210 - 021
  • 88633449 - 021
  • 88963982 - 021
  • 86127053 - 021
 
فکس: 89779558 - 021

 ایمیل: info@esys.ir
ایسیس ارائه دهنده خدمات تولید محصولات الکترونیک
مشاوره و پیشنهاد محصول
ارائه مشاوره تخصصی از خدمات ایسیس می باشد که مشتریان را در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه های تولید محصول یاری می کند.
طراحی و سفارشی سازی
طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس یا کاور از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.
خدمات سفارش خارج
ایسیس با دسترسی بسیار گسترده به بازارهای الکترونیک (تخصصی) جهانی، می تواند تمام نیازهای مشتریان را برطرف سازد.
تولید نمونه و انبوه محصول
ایسیس با دسترسی به کارخانه های تولید PCB و مونتاژ، می تواند پروژه های مشتریان را با کیفیت بسیار بالا، تولید نماید. شایان ذکر است که تمام مراحل تولید توسط ایسیس کنترل می شود.
ایسیس خدمات کاملی در زمینه طراحی و تولید سیستم های امبد و الکترونیک ارائه میدهد. با استفاده از خدمات ایسیس سختی پروسه تولید را به ما بسپارید و از تولید محصول خود لذت ببرید.