esys.ir »

سفارش درخواست ایـسـیـس Foreign Orders

اطلاعات بیشتر

توليد PCB هاي با کيفيت خوب براي آن دسته از برد هايي مناسب مي باشد که نيازي به مارکاژ (Silk Screen) با دقت بالا ندارند. قطر ترک در اين مدل تا 0.2mm و تعداد لايه هاي برد تا 24 لايه مي تواند باشد. (براي ترک هايي با قطر کمتر مي توانيد از کيفيت هاي ديگر استفاده نماييد.) دقت و قابليت هاي توليد PCB هاي کيفيت خوب را ملاحظه نماييد.
لینک تست

اطلاعات بیشتر

توليد PCB هاي با کيفيت خوب براي آن دسته از برد هايي مناسب مي باشد که نيازي به مارکاژ (Silk Screen) با دقت بالا ندارند. قطر ترک در اين مدل تا 0.2mm و تعداد لايه هاي برد تا 24 لايه مي تواند باشد. (براي ترک هايي با قطر کمتر مي توانيد از کيفيت هاي ديگر استفاده نماييد.) دقت و قابليت هاي توليد PCB هاي کيفيت خوب را ملاحظه نماييد.
لینک تست

اطلاعات بیشتر

ثبت سفارش

بررسی سفارش

صدور پیش فاکتور

پرداخت

تامین سفارش

ارسال سفارش

سفارش تامین قطعات

China: 9-15 Days

تامین قطعات ارجینال از موجودی چین، تایوان و سنگاپور
«تحویل 9 تا 15 روز کاری»

USA/EU: 17-25 Days

تامین قطعات ارجینال از موجودی اروپا، آمریکا و ژاپن
«تحویل 17 تا 25 روز کاری»

نمونه فایل لیست قطعات

Part .No Link Qty Footprint
LM317MBDTG mouser.com/Pro... 20 TO-252-3
STM32F429IIT mouser.com/Pro... 10 LQFP-176
MAX485CUA+ mouser.com/Pro... 20 UMAX-8نمونه کالاهای تامین شده

ایسیس، کالاهای الکترونیکی و غیر الکترونیکی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و به شرط اصالت کالا از تمام نقاط جهان، سایتها و شرکت های خارجی مورد نظر شما تامین می نماید.

نکات ثبت سفارش

جهت سرعت بخشیدن به فرایند سفارش و حصول اطمینان از محصول تقاضا شده،
رعایت برخی نکات زیر ضروری است

  • مشخصات کالای مورد نظر خود را به طور دقیق و با جزئیات کامل و در صورت امکان به همراه لینک محصول ارسال نمایید.
  • چنانچه لینکی از فروشنده ها و یا تولید کننده های محصول دارید آن ها را ثبت نمایید.
  • چنانچه کاتالوگ و یا دیتاشیتی از محصول مورد نظر در دسترس است بارگذاری نمایید.
  • در صورتیکه کالای مورد نظر شما قطعه ای الکترونیکی باشد، Part Number آن را حتما ذکر نمایید.
  • در صورتیکه کالای مورد نظر شما قطعه ای الکترونیکی باشد، Part Number آن را حتما ذکر نمایید.
  • در صورتیکه کالای مورد نظر شما در سایت هایی همچون www.digikey.com و یاwww.mouser.com وجود دارد، لینک آن را ارسال نمایید.
  • اگر جزئیات کالای درخواستی به اندازه کافی شفاف نباشد و ابهام در آن وجود داشته باشد، به دلیل نیاز به کسب جزئیات بیشتر، استعلام قیمت با تاخیر مواجه خواهد شد.
  • ذکر تعداد کالای درخواستی الزامی می باشد. تعداد در قیمت تاثیر مستقیم دارد.
1

کالاهای الکترونیکی

طیف گسترده ای از کالاهای الکترونیکی از انواع برد، سخت افزار الکترونیکی، آی سی ها (IC)، محصولات نهایی الکترونیکی (End Products) و قطعات الکترونیکی خاص را می توانید از طریق ایسیس از هر کجای دنیا خریداری نمایید و از اصل بودن اجناس تحویلی اطمینان داشته باشید. از آنجا که حوزه تخصصی شرکت، الکترونیک و نرم افزار است، مشتریان در این حوزه می توانند از مشاوره و پشتیبانی متخصصان شرکت جهت خرید تجهیزات با کیفیت عالی و قیمت مناسب بهره ببرند.

بازار ایران مملو از اجناس بی کیفیت و تقلبی می باشد. این اجناس باعث ایجاد سردرگمی مشتریان می شود. بنابراین از یک سو قیمت پایین و اغوا کننده برخی تامین کنندگان موجب ترغیب مشتریان شده و باعث ایجاد نارضایتی ها و بی اعتمادی در بازار می شود. از سوی دیگر، عدم تضمین کارکرد قطعات و محصولات الکترونیکی و فورش قطعات با ارقام بالا به جای قطعات ارجینال حس بی اعتمادی را دامن می زند.

برای رفع این مسائل و اعتماد سازی، ایسیس تمام سرویس ها از تامین قطعات و سفارشات خارج گرفته تا تولید PCB و محصول را با تضمین کیفیت ارائه می دهد تا تمام نگرانی های مشتریان را رفع کند. تضمین به این معناست که در صورتی که عدم اصالت کالا و یا عدم کیفیت خدمات محرز شود، ایسیس بدون قید و شرط هزینه را عودت می دهد و یا به درخواست مشتری، مجددا برای تامین اقدام می کند.

2

کالاهای غیرالکترونیکی

ایسیس علاوه بر حوزه های تخصصی، قادر است سایر تجهیزات و محصولات غیرالکترونیکی مورد سفارش شما را را از خارج کشور و یا سایت ها و شرکت های خارجی خریداری نمایید. تنها کافیست که مشخصات کالای مورد نظر را با جزئیات کامل در اختیار ایسیس قرار دهید تا شرایط تحویل کالا، قیمت و زمان تحویل را در اندک زمانی دریافت نمایید.

3

درخواست پیش خرید قطعات الکترونیکی (Mouser Pre-Order Request)

کمبود قطعات الکترونیکی یکی از چالش های اساسی بسیاری از تولیدکنندگان تجهیزات و مجریان پروژه های الکترونیکی است. این موضوع باعث شده تا بسیاری از قطعات در سایت موزر Mouser به عنوان یکی از معتبرترین منابع تامین قطعات، ناموجود باشند ولی برای برخی از قطعات زمان تحویل تخمینی Expected Date ارائه شده است، برای خرید این قطعات باید درخواست پیش خرید Pre-Order در این سایت ثبت نمود، ایسیس با ارتباطات گسترده و شناخت جامع شرایط بازار، قادر است قطعات مختلف را به صورت اورجینال پیش خرید نماید. پروسه ثبت، مکاتبات فنی، واریز ارزی، پیگیری و ارسال به ایران و تحویل به کاربر به صورت کامل توسط متخصصان فنی و بازرگانی ایسیس کنترل می شود و خریدی مطمئن را برای کاربران به همراه دارد.