esys.ir »

سفارش درخواست ایـسـیـس Foreign Orders

اطلاعات بیشتر

توليد PCB هاي با کيفيت خوب براي آن دسته از برد هايي مناسب مي باشد که نيازي به مارکاژ (Silk Screen) با دقت بالا ندارند. قطر ترک در اين مدل تا 0.2mm و تعداد لايه هاي برد تا 24 لايه مي تواند باشد. (براي ترک هايي با قطر کمتر مي توانيد از کيفيت هاي ديگر استفاده نماييد.) دقت و قابليت هاي توليد PCB هاي کيفيت خوب را ملاحظه نماييد.
لینک تست

اطلاعات بیشتر

توليد PCB هاي با کيفيت خوب براي آن دسته از برد هايي مناسب مي باشد که نيازي به مارکاژ (Silk Screen) با دقت بالا ندارند. قطر ترک در اين مدل تا 0.2mm و تعداد لايه هاي برد تا 24 لايه مي تواند باشد. (براي ترک هايي با قطر کمتر مي توانيد از کيفيت هاي ديگر استفاده نماييد.) دقت و قابليت هاي توليد PCB هاي کيفيت خوب را ملاحظه نماييد.
لینک تست

اطلاعات بیشتر


ایسیس (www.esys.ir) کالاهای الکترونیکی و غیر الکترونیکی شما را در کوتاه­ترین زمان ممکن و پایین­ترین قیمت و به شرط اصالت از تمام نقاط جهان، سایتها و شرکت­های خارجی مورد نظر شما تامین می­نماید.

 

 

 

کالاهای الکترونیکی:

 

طیف گسترده­ای از کالاهای الکترونیکی از انواع برد، سخت­افزار الکترونیکی، آی­سی­ها (IC)، محصولات نهایی الکترونیکی (End Products) و قطعات الکترونیکی خاص را می­توانید از طریق ایسیس از هر کجای دنیا خریداری نمایید و از اصل بودن اجناس تحویلی اطمینان داشته باشید. از آنجا که حوزه تخصصی شرکت، الکترونیک و نرم­ افزار است، مشتریان در این حوزه می­توانند از مشاوره و پشتیبانی متخصصان شرکت جهت خرید تجهیزات با کیفیت عالی و قیمت مناسب بهره ببرند.

بازار ایران مملو از اجناس بی کیفیت و تقلبی می باشد. این اجناس باعث ایجاد سردرگمی مشتریان می شود.  بنابراین از یک سمت  قیمت پایین و اغوا کننده برخی تامین کنندگان موجب ترغیب مشتریان شده و باعث ایجاد نارضایتی ها و بی اعتمادی در بازار می شود.

از سمت دیگر، عدم تضمین کارکرد قطعات و محصولات الکترونیکی و فورش قطعات با ارقام بالا به جای قطعات ارجینال حس بی اعتمادی را دامن می زند.

برای رفع این مسائل و اعتماد سازی، ایسیس تمام سرویس ها از تامین قطعات و سفارشات خارج گرفته تا تولید PCB و محصول را با تضمین کیفیت ارائه می دهد تا تمام نگرانی های مشتریان را رفع کند.

تضمین به این معناست که در صورتی که عدم اصالت کالا و یا عدم کیفیت خدمات محرز شود، ایسیس بدون قید و شرط هزینه را عودت می دهد و یا به درخواست مشتری، مجددا برای تامین اقدام می کند.

هنگام خرید به قیمت فروشندگان خارجی و لینک خرید خود توجه نمایید. اگر احتمالا در سایت و شرکت دیگری با پیشنهاد اغوا کننده­ای در قیمت پایین مواجه شدید، به کیفیت محصول شک کنید. همواره قیمت ارزی محصول را معیار قرار دهید. زمانی که جنس اورجینالی با قیمت 4 دلار در بازار خارج به فروش می رسد، با فرض آنکه 1 دلار 3000 تومان باشد، قطعا نمی تواند در بازار ایران با قیمت 11000 تومان به فروش برسد پس کالای مورد نظر اورجینال نخواهد بود.

 

 

 نکات:

 

جهت سرعت بخشیدن به فرایند سفارش و حصول اطمینان از محصول تقاضا شده، رعایت برخی نکات زیر ضروری است:

 

 •  مشخصات کالای مورد نظر خود را به طور دقیق و با جزئیات کامل و در صورت امکان به همراه لینک محصول ارسال نمایید.
 • چنانچه لینکی از فروشنده ها و یا تولید کننده های محصول دارید آن ها را ذکر کنید.
 • چنانچه کاتالوگ و یا دیتاشیتی از محصول مورد نظر دارید ارسال نمایید.
 • در صورتیکه کالای مورد نظر شما قطعه ای الکترونیکی باشد،Part Number  آن را حتما ذکر نمایید.
 • در صورتیکه کالای مورد نظر شما در سایت هایی همچون www.digikey.com و یاwww.mouser.com  وجود دارد، لینک آن را ارسال نمایید.
 • ذکر تعداد کالای درخواستی الزامی می باشد. تعداد در قیمت تاثیر مستقیم دارد.
 • اگر جزئیات کالای درخواستی به اندازه کافی شفاف نباشد و ابهام در آن وجود داشته باشد، به دلیل نیاز به کسب جزئیات بیشتر، استعلام قیمت با تاخیر مواجه خواهد شد.
 • "قیمت پیشنهادی" به منظور قیمتی است که مشتری متمایل است کالا با این قیمت به دستش برسد و قیمت قابل تامین را ایسیس در قالب پیش فاکتور صادر می کند.

 

 

کالاهای غیر الکترونیکی:

 

ایسیس علاوه بر حوزه­های تخصصی، قادر است سایر تجهیزات و محصولات غیرالکترونیکی مورد سفارش شما را  را از خارج کشور و یا سایت­ها و شرکت­های خارجی خریداری نمایید. تنها کافیست که مشخصات کالای مورد نظر را با جزئیات کامل در اختیار ما قرار دهید تا آن را با پایین­ترین قیمت برای شما خریداری نماییم.

این نکته قابل ذکر است در صورتی که کالای مورد نظر شما در حیطه تخصصی شرکت نباشد، نمی توان کیفیت آن را تضمین کرد.

 آدرس: تهران - بلوار سعادت آباد - خیابان 34 غربی - پلاک 76 - طبقه 3 - واحد 33
 
تلفن:
 • 88563210 - 021
 • 88633449 - 021
 • 88963982 - 021
 • 86127053 - 021
 
فکس: 89779558 - 021

 ایمیل: info@esys.ir
ایسیس ارائه دهنده خدمات تولید محصولات الکترونیک
مشاوره و پیشنهاد محصول
ارائه مشاوره تخصصی از خدمات ایسیس می باشد که مشتریان را در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه های تولید محصول یاری می کند.
طراحی و سفارشی سازی
طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس یا کاور از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.
خدمات سفارش خارج
ایسیس با دسترسی بسیار گسترده به بازارهای الکترونیک (تخصصی) جهانی، می تواند تمام نیازهای مشتریان را برطرف سازد.
تولید نمونه و انبوه محصول
ایسیس با دسترسی به کارخانه های تولید PCB و مونتاژ، می تواند پروژه های مشتریان را با کیفیت بسیار بالا، تولید نماید. شایان ذکر است که تمام مراحل تولید توسط ایسیس کنترل می شود.
ایسیس خدمات کاملی در زمینه طراحی و تولید سیستم های امبد و الکترونیک ارائه میدهد. با استفاده از خدمات ایسیس سختی پروسه تولید را به ما بسپارید و از تولید محصول خود لذت ببرید.