esys.ir »

سفارش درخواست ایـسـیـس Foreign Orders

اطلاعات بیشتر

توليد PCB هاي با کيفيت خوب براي آن دسته از برد هايي مناسب مي باشد که نيازي به مارکاژ (Silk Screen) با دقت بالا ندارند. قطر ترک در اين مدل تا 0.2mm و تعداد لايه هاي برد تا 24 لايه مي تواند باشد. (براي ترک هايي با قطر کمتر مي توانيد از کيفيت هاي ديگر استفاده نماييد.) دقت و قابليت هاي توليد PCB هاي کيفيت خوب را ملاحظه نماييد.
لینک تست

اطلاعات بیشتر

توليد PCB هاي با کيفيت خوب براي آن دسته از برد هايي مناسب مي باشد که نيازي به مارکاژ (Silk Screen) با دقت بالا ندارند. قطر ترک در اين مدل تا 0.2mm و تعداد لايه هاي برد تا 24 لايه مي تواند باشد. (براي ترک هايي با قطر کمتر مي توانيد از کيفيت هاي ديگر استفاده نماييد.) دقت و قابليت هاي توليد PCB هاي کيفيت خوب را ملاحظه نماييد.
لینک تست

اطلاعات بیشتر

نمونه کالاهای تامین شده

نکات ثبت سفارش:

جهت سرعت بخشيدن به فرايند سفارش و حصول اطمينان از محصول تقاضا شده، رعايت برخي نکات زير ضروري است:

  •  مشخصات کالاي مورد نظر خود را به طور دقيق و با جزئيات کامل و در صورت امکان به همراه لينک محصول ارسال نماييد.
  • چنانچه لينکي از فروشنده ها و يا توليد کننده هاي محصول داريد آن ها را ذکر کنيد.
  • چنانچه کاتالوگ و يا ديتاشيتي از محصول مورد نظر داريد ارسال نماييد.
  • در صورتيکه کالاي مورد نظر شما قطعه اي الکترونيکي باشد،Part Number  آن را حتما ذکر نماييد.
  • در صورتيکه کالاي مورد نظر شما در سايت هايي همچون www.digikey.com و ياwww.mouser.com  وجود دارد، لينک آن را ارسال نماييد.
  • ذکر تعداد کالاي درخواستي الزامي مي باشد. تعداد در قيمت تاثير مستقيم دارد.
  • اگر جزئيات کالاي درخواستي به اندازه کافي شفاف نباشد و ابهام در آن وجود داشته باشد، به دليل نياز به کسب جزئيات بيشتر، استعلام قيمت با تاخير مواجه خواهد شد.
  • "قيمت پيشنهادي" به منظور قيمتي است که مشتري متمايل است کالا با اين قيمت به دستش برسد و قيمت قابل تامين را ايسيس در قالب پيش فاکتور صادر مي کند.


ايسيس (www.esys.ir) کالاهاي الکترونيکي و غير الکترونيکي شما را در کوتاه­ترين زمان ممکن و پايين­ترين قيمت و به شرط اصالت از تمام نقاط جهان، سايتها و شرکت­هاي خارجي مورد نظر شما تامين مي­نمايد.

کالاهاي الکترونيکي:

 

طيف گسترده­اي از کالاهاي الکترونيکي از انواع برد، سخت­افزار الکترونيکي، آي­سي­ها (IC)، محصولات نهايي الکترونيکي (End Products) و قطعات الکترونيکي خاص را مي­توانيد از طريق ايسيس از هر کجاي دنيا خريداري نماييد و از اصل بودن اجناس تحويلي اطمينان داشته باشيد. از آنجا که حوزه تخصصي شرکت، الکترونيک و نرم­ افزار است، مشتريان در اين حوزه مي­توانند از مشاوره و پشتيباني متخصصان شرکت جهت خريد تجهيزات با کيفيت عالي و قيمت مناسب بهره ببرند.

بازار ايران مملو از اجناس بي کيفيت و تقلبي مي باشد. اين اجناس باعث ايجاد سردرگمي مشتريان مي شود.  بنابراين از يک سمت  قيمت پايين و اغوا کننده برخي تامين کنندگان موجب ترغيب مشتريان شده و باعث ايجاد نارضايتي ها و بي اعتمادي در بازار مي شود.

از سمت ديگر، عدم تضمين کارکرد قطعات و محصولات الکترونيکي و فورش قطعات با ارقام بالا به جاي قطعات ارجينال حس بي اعتمادي را دامن مي زند.

براي رفع اين مسائل و اعتماد سازي، ايسيس تمام سرويس ها از تامين قطعات و سفارشات خارج گرفته تا توليد PCB و محصول را با تضمين کيفيت ارائه مي دهد تا تمام نگراني هاي مشتريان را رفع کند.

تضمين به اين معناست که در صورتي که عدم اصالت کالا و يا عدم کيفيت خدمات محرز شود، ايسيس بدون قيد و شرط هزينه را عودت مي دهد و يا به درخواست مشتري، مجددا براي تامين اقدام مي کند.

هنگام خريد به قيمت فروشندگان خارجي و لينک خريد خود توجه نماييد. اگر احتمالا در سايت و شرکت ديگري با پيشنهاد اغوا کننده­اي در قيمت پايين مواجه شديد، به کيفيت محصول شک کنيد. همواره قيمت ارزي محصول را معيار قرار دهيد. زماني که جنس اورجينالي با قيمت 4 دلار در بازار خارج به فروش مي رسد، با فرض آنکه 1 دلار 3000 تومان باشد، قطعا نمي تواند در بازار ايران با قيمت 11000 تومان به فروش برسد پس کالاي مورد نظر اورجينال نخواهد بود.

 

 

کالاهاي غير الکترونيکي:

ايسيس علاوه بر حوزه­هاي تخصصي، قادر است ساير تجهيزات و محصولات غيرالکترونيکي مورد سفارش شما را  را از خارج کشور و يا سايت­ها و شرکت­هاي خارجي خريداري نماييد. تنها کافيست که مشخصات کالاي مورد نظر را با جزئيات کامل در اختيار ما قرار دهيد تا آن را با پايين­ترين قيمت براي شما خريداري نماييم.

اين نکته قابل ذکر است در صورتي که کالاي مورد نظر شما در حيطه تخصصي شرکت نباشد، نمي توان کيفيت آن را تضمين کرد.

 

 

درخواست پيش خريد قطعات الکترونيکي/ Mouser Pre-Order Request

کمبود قطعات الکترونيکي يکي از چالش هاي اساسي بسياري از توليدکنندگان تجهيزات و مجريان پروژه هاي الکترونيکي است. اين موضوع باعث شده تا سايت موزر Mouser به عنوان يکي از معتبرترين منابع تامين قطعات، بسياري از قطعات را موجود نداشته باشند ولي براي برخي از قطعات زمان تحويل تخميني Expected Date ارائه کرده است، براي خريد اين قطعات بايد درخواست پيش خريد Pre-Order در اين سايت ثبت نمود، ايسيس با ارتباطات گسترده و شناخت جامع شرايط بازار، قادر است قطعات مختلف را از سايت Mouser به صورت اورجينال پيش خريد نمايد. پروسه ثبت، مکاتبات فني ، واريز ارزي، پيگيري و ارسال به ايران و تحويل به کاربر به صورت کامل توسط متخصصان فني و بازرگاني ايسيس کنترل مي شود و خريدي مطمئن را براي کاربران ارائه ميدهد.

ایسیس ، سرویس دسترسی سریع به تمامی منابع قطعات و سرویس های الکترونیک جهان

دانش تخصصی در توسعه محصول / تامین و تولید یکپارچه و با کیفیت

ارائه کننده راهکارهای تولید محصولات امبدد سیستم، رباتیک،

اتوماسیون، اینترنت اشیا، هوش مصنوعی، پردازش لبه و ...

مشاوره تخصصی، خدمات Turnkey، فروشگاه تخصصی آنلاین،

سفارشی سازی سیستم عامل، تامین قطعات و تجهیزات اورجینال،

تولید مدارچاپی نمونه و انبوه، استنسیل، مونتاژ

Copyright © 2022-2023 esys.ir .کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مجموعه ایـسـیـس می باشد