esys.ir »

جستجو در ایسیس

عبارت جستجو شده : کرتکس A7         تعداد : 130


بسیاری از شرکتها و توسعه دهندگان سیستم های امبدد، محصولی متناسب با نیازمندیهای سخت افزاری خاص خود می خواهند که استفاده از بردهای توسعه برای این دسته از مصرف کنندگان به دلیل نداشتن قابلیت کم و زیاد کردن امکانات و تغییر نکردن اندازه چندان مطلوب نیست. کربرد یا ماژول سی پی یو یک ابزار کاربردی برای این بخش از توسعه دهندگان است. شرکت MYiR که از جمله شرکتهای پیشرو در زمینه امبدد سیستم است و محصولات متنوعی در این زمینه برای کاربریهای صنعتی و تجاری ارائه میدهد، کربرد ارزان قیمتی با ابعاد 37*39 میلیمتری ارائه کرده است که از سری پردازنده i.MX6 شرکت NXP با معماری آرم کرتکس A7 بهره می برد و در این نسخه از 256 مگابایت حافظه DDR3 و 256 مگابایت حافظه نندفلش بهره می برد(البته نسخه های دیگری از برد نیز به فروش میرسد.) و توانایی اجرای سیستم عامل لینوکس را دارد. به منظور حفاظت شیلدی نیز برای این برد در نظر گرفته شده و امکانات مختلفی مانند پورتهای اترنت، السیدی USB و ... از طریق پایه های این کربرد در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است و دست طراحان در تولید برد توسعه باز است هرچند یک برد توسعه عمومی نیز برای این کربرد توسط این شرکت نیز ارائه می گردد . این کربرد مناسب بسیاری از کاربریهایی با پردازش متوسط نظیر سیستم های کنترل دسترسی ، حضورغیاب ، HMI و ... است.

MYC-Y6ULY2-256N256D-50-C (Commercial grade)

processor, SOC Processor MCIMX6Y2DVM05AA 528MHz NXP i.MX 6ULL ARM Cortex-A7 Processor
RAM, Memory RAM 256MB DDR3 SDRAM
storage Storage 256MB Nand Flash (4GB eMMC Flash is optional)
networking Inerfaces On-board Ethernet PHY, 1.0mm pitch 140-pin Stamp Hole Expansion Interface,...
usb OS Linux 4.1.15

کربرد,ارزان قیمت ,محصول MYiR,کرتکس A7,شرکت NXP

ناموجود

از جمله بردهای ارزان قیمت حوزه امبدد سیستم، برد MYS-6ULX است که در دو نسخه صنعتی و اینترنت اشیا توسط شرکت MYiR ارائه شده است. مدل صنعتی پیش رو به صورت پیش فرض از تراشه MCIMX6G2CVM05AA بهره میبرد که پردازنده ای از خانواده کرتکس A7 شرکت NXP از سری پردازنده های i.mx 6ul است. در کنار این پردازنده، برد به صورت پیش فرض از 256 مگابایت حافظه DDR3 و 256 مگابایت حافظه NAND Flash بهره می برد و با این امکانات توانایی اجرای سیستم عامل لینوکس را دارد. برد در ابعاد کوچکی و به صورت 8 لایه طراحی شده است و دارای امکانات مناسبی از جمله اترنت، پورت یو اس بی ، UART های متعدد و ورودی خروجی همه منظوره و ... اشاره نمود. دمای کاری این برد از ویژگیهای بارز آن برای کاربردهای صنعتی با پردازش متوسط و هزینه پایین است.

processor, SOC Processor NXP i.MX 6UltraLite (MCIMX6G2CVM05AA) with an ARM Cortex A7 processor
RAM, Memory RAM 256MB DDR3
storage Storage 256MB NAND Flash
networking Inerfaces Ethernet, USB , Micro SD Card, Buttons, LED, LCD Connector, UARTs, I2C, GPIO , ...
usb OS Debian, Yocto Project with Ported QT

محصولات MYiR, کرتکس A7,برد صنعتی, برد ارزان قیمت

ناموجود

از جمله بردهای ارزان قیمت حوزه امبدد سیستم، برد MYS-6ULX است که در دو نسخه صنعتی و اینترنت اشیا توسط شرکت MYiR ارائه شده است. مدل پیش رو که ماژول وایفای را به صورت آنبورد دارد به صورت پیش فرض از تراشه MCIMX6Y2DVM05AA بهره میبرد که پردازنده ای از خانواده کرتکس A7 شرکت NXP از سری پردازنده های i.mx 6ull است. در کنار این پردازنده، برد به صورت پیش فرض از 256 مگابایت حافظه DDR3 و 256 مگابایت حافظه NAND Flash بهره می برد و با این امکانات توانایی اجرای سیستم عامل لینوکس را دارد. برد در ابعاد کوچکی طراحی شده است تا بتواند در تجهیزات زیادی برای کاربری های اینترنت اشیا بکارگرفته شود همچنین امکانات مناسبی هم برای ارتباط با سایر ماژولها و ارتباطات تحت شبکه برای آن در نظر گرفته شده است که از آن جمله می توان به اترنت، پورت یو اس بی ، UART های متعدد و ورودی خروجی همه منظوره و ... اشاره نمود.

SoC: NXP i.MX 6ULL (MCIMX6Y2DVM05AA) with an ARM Cortex A7 processor @ 528 MHz and 2D graphics accelerator
RAM:256MB DDR3
NAND Flash:256MB
WiFi Module: USB based, 2.4GHz, IEEE 802.11b/g/n standards
Ethernet, USB , Micro SD Card, Buttons, LED, LCD Connector, UARTs, I2C, GPIO , ...
OS: Debian, Yocto Project with Ported QT


محصولات MYiR| کرتکس A7| اینترنت اشیا| برد ارزان قیمت

ناموجود

اورنج پای آر وان کامپیوتر تک برده ای با پردازنده آلوینر H2 پلاس و 256 مگابایت حافظه رم SDRAM است. همچنین دارای یک حافظه SPI Flash با ظرفیت 16 مگابایتی و اسلات میکرو اس دی است. پردازنده این برد اپن سورس از معماری کرتکس A7 پیروی می کند و توانایی اجرای سیستم عاملهای آندروید، اوبونتو و دبیان را دارد. از ویژگی های قابل توجه این برد، وجود وایفای آنبورد و دوپورت اترنت است با این مشخصات این کامپیوتر کم حجم و ارزان قیمت ، مناسب کاربری هایی نظیر سرور وایرلس ، اینترنت اشیا و کنترلرهای هوشمند میباشد. یکی از پورت های اترنت در این برد توسط تراشه مبدل یو اس بی به اترنت اجرایی شده است.

processor, SOC Processor Allwinner H2(+) quad core Cortex A7 processor @ 1.2 GHz with Mali-400MP2 GPU
RAM, Memory RAM 256MB DDR
storage Storage Micro SD card slot/ 16MB SPI flash
networking Inerfaces 2x Ethernet, WiFi, micro USB, 3-pin header for serial console
usb OS Android4.4, Lubuntu, Debian, Armbian Image

اینترنت اشیا,کرتکس A7,پردازندهH2+,آلوینر ,برد شبکه اورنج پای,ارزان قیمت کم حجم,دوپورت اترنت

توجه: این برد بدون آنتن تحویل می گردد.

تحویل 7 الی 10 روز کاری

Aiod10 (آیود10) محصول برند Meiygol (میگل) می باشد که در سال ۱۳۹۴ تولید شده است. این محصول بدون نرم افزار خاص و با سیستم عاملAndroid به صورت یک سخت افزار آماده برای کار توسعه دهندگان نرم افزار مناسب می باشد. ظاهر تبلت شکل آن، کار تولیدکنندگان را از جهت ساخت جعبه و فریم بسیار راحت می کند. این محصول دارای صفحه نمایش 10.1 اینچی همراه با تاچ خازنی ۵ لمسی می باشد.

پردازنده 4 هسته ای کرتکس A7 با پردازنده گرافیکی در کنار حافظه RAM با ظرفیت 1 گیگا بایتی این سخت افزار را به یک پکیج جامع در کاربردهایی نظیر نمایشگر عمومی، پردازش تصاویر و سامانه های نوبت دهی و بسیاری از کاربری های دیگر تبدیل نموده است و توسعه دهندگان نرم افزارهای اندرویدی می توانند با استفاده از این دستگاه دردسرهای سخت افزاری را پشت سر بگذارند. وجود WiFi داخلی و Bluetooth 4.0 به برقرای ارتباط سرعت می بخشد. این سیستم فاقد باتری است و با استفاده از یک آداپتور ۵ ولت ۲ آمپر روشن می شود و می تواند بدون هیچ مشکلی برای مدت طولانی روشن بماند. از مزایای این سیستم می توان به روشن شدن بلافاصله پس از وصل برق ورودی اشاره نمود.

CPU: Quad-Core ARM Cortex-A7 @ 1.5GHz

LCD: 10.1inch 1024x552

Touchscreen:10.1inch 5 Point

RAM: 1GB DDR3

Internal Storage: 8GB Nand Flash

USB: 1 USB OTG

WiFi Bluetooth Audio

OS support: Android 4.4.2

ناموجود

Aiod07 (آیود07) محصول برند Meiygol (میگل) می باشد که در سال ۱۳۹۴ تولید شده است. این محصول بدون نرم افزار خاص و با سیستم عاملAndroid به صورت یک سخت افزار آماده برای کار توسعه دهندگان نرم افزار مناسب می باشد. ظاهر تبلت شکل آن، کار تولیدکنندگان را از جهت ساخت جعبه و فریم بسیار راحت می کند. این محصول دارای صفحه نمایش ۷ اینچی همراه با تاچ خازنی ۵ لمسی می باشد.

پردازنده 4 هسته ای کرتکس A7 با پردازنده گرافیکی در کنار حافظه RAM با ظرفیت 1 گیگا بایتی این سخت افزار را به یک پکیج جامع در کاربردهایی نظیر نمایشگر عمومی، پردازش تصاویر و سامانه های نوبت دهی و بسیاری از کاربری های دیگر تبدیل نموده است و توسعه دهندگان نرم افزارهای اندرویدی می توانند با استفاده از این دستگاه دردسرهای سخت افزاری را پشت سر بگذارند. وجود WiFi داخلی و Bluetooth 4.0 به برقرای ارتباط سرعت می بخشد. این سیستم فاقد باتری است و با استفاده از یک آداپتور ۵ ولت ۲ آمپر روشن می شود و می تواند بدون هیچ مشکلی برای مدت طولانی روشن بماند. از مزایای این سیستم می توان به روشن شدن بلافاصله پس از وصل برق ورودی اشاره نمود.

CPU: Quad-Core ARM Cortex-A7 @ 1.5GHz

LCD: 7inch 1024x552

Touchscreen:7inch 5 Point

RAM: 1GB DDR3

Internal Storage: 4GB Nand Flash

USB: 1 USB OTG

WiFi Bluetooth Audio

OS support: Android 4.4.2


ناموجود

نانو پای نئو ایر، محصول فرندلی آرم مشابه برد نانو پای نئو از تراشه چهار هسته ای کرتکس A7 آلوینر موسوم به H3 بهره می برد. این برد در مقایسه با نسخه نئو دارای وایفای و بلوتوث داخلی است. همچنان یک حافظه eMMC با ظرفیت 8 گیگابایتی در آن مجتمع گردیده است. این برد ارزان قیمت همچنین مجهز به کانکتور دوربین است که جایگزین یکی از کانکتورهای یو اس بی برد نانوپای نئو شده است و یک برد کاربردی جهت پردازش تصویر و اینترنت اشیا محسوب می گردد. این برد توانایی اجرای سیستم عامل های اوبونتو و u-boot را دارد.

 • CPU: Allwinner H3, Quad-core Cortex-A7
 • RAM: 512MB DDR3
 • Storage: 8GB eMMC
 • WiFi: 802.11b/g/n
 • Bluetooth: 4.0
 • OS/Software: u-boot, UbuntuCore

 • اینترنت اشیا |نانوپای|فرندلی آرم|آلوینر H3|برد ارزان قیمت

  تحویل 7 الی 10 روز کاری
  MY-IMX6-EK140، برد توسعه i.MX6UL کرتکس A7
  كد كالا : IMSBCMYEK140
  1,010,700 تومان

  این محصول به عنوان یک برد ارزان قیمت با پشتیبانی از سیستم عامل لینوکس مطرح است که از یک پردازنده i.MX 6UL با معماری کرتکس A7 با فرکانس کاری 528 مگا هرتز بهره می برد در کنار این پردازنده حافظه 256 مگابایت و 4 گیگا بایت حافظه فلش وجود دارد. از ویژگی های بارز این برد ارتباطات متعدد آن است.

  • NXP i.MX 6UL
  • ARM CotexA7
  • 528MHz
  • 256MB DDR3 (32 Bit)
  • 4GB eMMC (8 Bit)

  تحویل 7 الی 10 روز کاری

  کوربرد Core-3128 یا فایر پرایم محصول فایرفلای بردی مبتنی بر پردازنده آرم راک چیپ از خانواده کرتکس A7 است که پردازنده گرافیکی Mali400 نیز در آن مجتمع گردیده است. کوربرد دارای حافظه رم1گیگابایتی و حافظه eMMC با ظرفیت 8 گیگا بایتی است.اوبونتو و آندروید سیستم عاملهای قابل اجرا روی این پلتفرم است. این برد از طریق کانکتور 204 پینی قابلیت اتصال به بردهای توسعه را دارد و در بسیاری از کاربریها نظیر اینترنت اشیا ، تجهیزات پزشکی ، دستگاههای فروش اتوماتیک و ... از این برد بهره برد.

  processor, SOC Processor Rockchip RK3128 ARM Cortex-A7 Quad-Core + GPU
  RAM, Memory RAM 1GB DDR3
  storage Storage 8GB eMMC
  networking Inerfaces Gigabit Ethernet, BLE 4, wifi , MIPI, LVDS, PWM, SPI, UART, ADC, GPIO, I2C, I2S, ...
  usb OS Android, Linux

  بردهای فایرفلای,راک چیپ, کرتکس A7,چهار هسته ای ,تجهیزات پزشکی

  تحویل 7 الی 10 روز کاری

  فایر فلای آرکا 3128 (فایر پرایم) مینی کامپیوتری مبتنی بر پردازنده آرم محصول فایرفلای محسوب می شود. پردازنده راک چیپ این برد از خانواده کرتکس A7 پشتیبانی می کند که پردازنده گرافیکی Mali400 نیز در آن مجتمع گردیده است. کوربرد دارای حافظه رم 1 گیگابایتی و حافظه فلش 8 گیگا بایتی است. این برد دارای امکانات ارتباطی مناسبی است که پشتیبانی از اترنت گیگابایتی ، وایفای و بلوتوث نسل 4 از این جمله است. اوبونتو و آندروید سیستم عاملهای قابل اجرا روی این پلتفرم است.

  processor, SOC Processor Rockchip RK3128 ARM Cortex-A7 Quad-Core + GPU
  RAM, Memory RAM 1GB LPDDR2
  storage Storage 8GB eMMC storage / Micro SD card slot
  networking Inerfaces Gigabit Ethernet, BLE 4, wifi , MIPI, LVDS, PWM, SPI, UART, ADC, GPIO, I2C, I2S, ...
  usb OS Android, Ubuntu

  راک چیپ,بردهای فایرفلای,کرتکس A7

  تماس بگیرید
  12345678910...
   آدرس: تهران - بلوار سعادت آباد - خیابان 34 غربی - پلاک 76 - طبقه 3 - واحد 33
   
  تلفن:
  • 88563210 - 021
  • 88633449 - 021
  • 88963982 - 021
  • 86127053 - 021
   
  فکس: 89779558 - 021

   ایمیل: info@esys.ir
  ایسیس ارائه دهنده خدمات تولید محصولات الکترونیک
  مشاوره و پیشنهاد محصول
  ارائه مشاوره تخصصی از خدمات ایسیس می باشد که مشتریان را در جهت صرفه جویی در زمان و هزینه های تولید محصول یاری می کند.
  طراحی و سفارشی سازی
  طراحی و سفارشی سازی سخت افزار، نرم افزار، میان افزار و کیس یا کاور از خدماتی است که توسط ایسیس به صورت تخصصی ارائه می شود.
  خدمات سفارش خارج
  ایسیس با دسترسی بسیار گسترده به بازارهای الکترونیک (تخصصی) جهانی، می تواند تمام نیازهای مشتریان را برطرف سازد.
  تولید نمونه و انبوه محصول
  ایسیس با دسترسی به کارخانه های تولید PCB و مونتاژ، می تواند پروژه های مشتریان را با کیفیت بسیار بالا، تولید نماید. شایان ذکر است که تمام مراحل تولید توسط ایسیس کنترل می شود.
  ایسیس خدمات کاملی در زمینه طراحی و تولید سیستم های امبد و الکترونیک ارائه میدهد. با استفاده از خدمات ایسیس سختی پروسه تولید را به ما بسپارید و از تولید محصول خود لذت ببرید.